Jakie dobre bezpłatne konto osobiste

Informacje o kontach bankowych, rozmowa na temat jaki rachunek osobisty wybrać? Porównanie kont firmowych, walutowych, młodzieżowych, oszczędnościowych lub inwestycyjnych.
stewer

Jakie dobre bezpłatne konto osobiste

Post autor: stewer » 28 sie 2015, 08:35

Czy zauważyliście jak w ostatnim czasie banki podnoszą opłaty za prowadzenie kont osobistych? Zastanawiam się obecnie czy można jeszcze znaleźć jakieś dobre bezpłatne konto osobiste. Byle nie w mbanku.Moja żona obecnie ma konto w mbanku i sam nie chcę tam zakładac z uwagi na to,ze interfejs obslugi internetowej wydaje mi się średni w wygodzie.

aggga

Re: Jakie dobre bezpłatne konto osobiste

Post autor: aggga » 01 wrz 2015, 08:30

stewer pisze:Czy zauważyliście jak w ostatnim czasie banki podnoszą opłaty za prowadzenie kont osobistych? Zastanawiam się obecnie czy można jeszcze znaleźć jakieś dobre bezpłatne konto osobiste. Byle nie w mbanku.Moja żona obecnie ma konto w mbanku i sam nie chcę tam zakładac z uwagi na to,ze interfejs obslugi internetowej wydaje mi się średni w wygodzie.
Mój mąż ma obecnie konto w mbanku i nie narzeka. Wszystko zalezy od danej osoby i stopnia przyzwyczajenia. Sama chyba równiez mogłąbym mieć tam konto.
Oprócz mbanku dobrą ofertę ma jeszcze Getin Bank. Oferuje konto Swobodne.Jest bezpłatne. Nie masz tam obecnie żadnych haków.

stewer

Post autor: stewer » 01 wrz 2015, 08:55

A czy są tam jeszcze darmowe wypłaty z bankomatów? To ważne bo czesto podróżuję i po prostu wtedy jest duzy problem jeśli nie ma bankomatu, z którego można wybrać kasę.

aggga

Post autor: aggga » 01 wrz 2015, 09:09

Masz tam darmową wypłatę z wszystkich bankomatów. Zresztą sam sobie zerknij. Na stronie poniżej masz wszystkie szczegóły tego konta:
http://www.comperia.pl/szczegoly-konta- ... bodne.html

Jeszcze w sumie mozesz się zastanowić oprócz Getin Banku nad Smart Bankiem ale mój maż obecnie ma tam konto i osobiście nie podoba mi się tam obsługa internetowa.

liman

Post autor: liman » 01 wrz 2015, 16:09

ja mam konto w idea banju https://www.ideabank.pl/konto-idealne i jestem bardzo zadowolony, warunki nic się nie zmieniły ostatnio, darmowe prowadzenie, darmowe przelewy standardowe , mnie więcej nie potrzeba

stewer

Post autor: stewer » 02 wrz 2015, 10:18

aggga pisze:Masz tam darmową wypłatę z wszystkich bankomatów. Zresztą sam sobie zerknij. Na stronie poniżej masz wszystkie szczegóły tego konta:
http://www.comperia.pl/szczegoly-konta- ... bodne.html

Jeszcze w sumie mozesz się zastanowić oprócz Getin Banku nad Smart Bankiem ale mój maż obecnie ma tam konto i osobiście nie podoba mi się tam obsługa internetowa.
Porównałem sobie z innymi kontami jeszcze i chyba zdecyduję się właśnie na to. Oczywiście nie ma problemu z tym aby założyć je przez inernet? Mieszkam w małej miejscowośći i nie mam tutaj placówki Getin Banku.

Za Idea Bank to ja dziękuję.Czytam sobie właśnie jakie mają tam zasady i płaci się tam za przelewy zewnętrzne.

aggga

Post autor: aggga » 02 wrz 2015, 10:46

Teraz nawet kredyt można sobie założyc przez internet to co dopiero zwykle konto... Spokojnie sobie założysz. Jeśil nie jesteś jeszcze na 100% przekonany to możesz jeszcze zostawić swój numer telefonu na stronie comperia, którą tutaj wczesniej dałam.Powinien się do Ciebie odezwać jakiś doradca i doradzić CI co będzie dla CIebie odpowiednie.

Piotrek81

Post autor: Piotrek81 » 02 wrz 2015, 23:14

JA polecam konto w ING Direct wszystko z a darmo.

amberus

Post autor: amberus » 18 wrz 2015, 17:01

Opis dobrych kont znajdziecie na tej stronie - www.bankizarabianie.webnode.com Dodam że tu można solidnie zarabiać. Nawet w pierwszym dniu można zarobić do 1000 zł.

final22

Post autor: final22 » 22 wrz 2015, 14:52

A co sądzicie o ofercie PEKAO?

ODPOWIEDZ