Gdzie najlepiej i najbezpieczniej pożyczyć pieniądze?

Jak wybrać dobry kredyt, jak korzystać z kalkulatorów kredytowych która pożyczka ma najkorzystniejsze oprocentowanie opinie porady informacje
Pawel23

Gdzie najlepiej i najbezpieczniej pożyczyć pieniądze?

Post autor: Pawel23 » 14 maja 2014, 11:03

Planuję zakup samochodu, jednak nie mam wystarczającej ilości pieniędzy. Gdzie najbezpieczniej pożyczyć brakującą sumę?

BartoszW

Re: Gdzie najlepiej i najbezpieczniej pożyczyć pieniądze?

Post autor: BartoszW » 14 maja 2014, 11:14

Planuję zakup samochodu, jednak nie mam wystarczającej ilości pieniędzy. Gdzie najbezpieczniej pożyczyć brakującą sumę?
Szkoda, że nie napisałeś jaka suma Cię interesuje oraz czy posiadasz zdolność kredytową i pozytywną historię w Biurze Informacji Kredytowej. Wybór najlepszego rozwiązania zależy przede wszystkim od wyżej wymienionych czynników ;). Jeżeli nie masz zdolności kredytowej, bądź masz negatywną historię BIK to moim zdaniem najlepiej jest skorzystać z oferty pożyczek chwilówek. Musimy jednak pamiętać, aby wybierać zaufane i stabilne instytucje finansowe, takie, które długo działają na rynku pożyczkowym. W przypadku gdy posiadasz zdolność kredytową oraz potrzebujesz dużej sumy pieniędzy to najlepszym rozwiązaniem jest pożyczka bankowa. ;)

markospolo

Post autor: markospolo » 25 cze 2015, 10:08

Ja najpierw zapytałbym o kredyt w banku w którym masz rachunek osobisty :) Potem wystarczy porównać ofertę z innymi bankami :)

stewer

Post autor: stewer » 28 sie 2015, 10:09

Wszystko zależy od tego ile potrzebujesz tych pieniędzy. Jeśli jest to większa suma to proponuję dopytać się o kredyt w banku. Jeśli jednak jest to mniejsza suma to możesz zastanowić się nad pożyczeniem w prywatnej firmie.
Obecnie dobrą promocję na pożyczki oferuje Via sms. Można tam pożyczyć za darmo 800 zł. Czyli jeśli spłacisz je do określonego czasu nie płacisz żadnego oprocentowania oraz prowizji.W takiej sytuacji jest to najlepsza pożyczka.

olaf.1k

Post autor: olaf.1k » 29 sie 2015, 19:36

A zastanawiałeś się nad leasingiem? Sporo informacji oraz oferty leasingu konsumenckiego można znaleźć na portalu WeźLeasing.pl

chwilowo

Post autor: chwilowo » 08 wrz 2015, 16:48

Chwilówki to kiepska sprawa dla osób, które nie rozumieją umów i prawniczego bełkotu jak ja to nazywam. Mają kupie nieścisłości i trzeba dobrze czytać wszystko. Niby darmowe pożyczki chwilówki dla młodych, a tyle ludzi pozadłużanych. Za wszystko płacimy i to sporo, ale zwykle dowiadujemy się o tym po fakcie. Nie korzystałbym z pierwszej lepszej oferty firmy pożyczkowej. Poznał trochę opinii na ich temat w różnych miejscach, porównał i coś dopiero wtedy podjął decyzję. Przepraszam, że zrobię sobie reklamę (mam nadzieję, że admin mnie nie wychłosta), ale polecę siebie - http://chwilowo.com.pl
Postaram się wybrać dla kogoś najlepsze oferty z pośród 30 firm w Polsce.

Co do banków - te też mają promocje, ale raz w miesiącu. Trzeba śledzić strony banków i szukać momentów, gdy dają niską marżę. Obecnie stopy procentowe są niskie, ale jak RPP je podniesie to połowie kredytobiorcom raty wzrosną nawet o 30%. Wtedy będzie płacz większy niż u frankowiczów.
;)

bueno

Post autor: bueno » 11 wrz 2015, 16:12

Właśnie może leasing?:)

malgorzata.rozanska

Post autor: malgorzata.rozanska » 16 lis 2015, 14:22

Moim zdaniem w CapitalClub. Bezpiecznie, nie drogo, na jasnych zasadach, bez żadnych ukrytych haczyków.

randolpext84

Post autor: randolpext84 » 19 lis 2015, 08:58

Wszystko zależy od tego ile potrzebujesz tych pieniędzy. Jeśli jest to większa suma to proponuję dopytać się o kredyt w banku. Jeśli jednak jest to mniejsza suma to możesz zastanowić się nad pożyczeniem w prywatnej firmie.

Masczepan

Post autor: Masczepan » 19 lis 2015, 10:19

Zgadzam się z randolpext84. Duże kwoty najlepiej brać w banku, choć wtedy trzeba wyjątkowo uważnie czytać umowy. Jeśli chodzi o mniejsze sumy, sprawa jest prostsza. Są serwisy, które pozwalają wziąć pożyczkę w 15 minut lub mniej, a do tego oferują jasne i łatwe do zrozumienia warunki. Sam miałem przyjemność korzystać z pozyczkomat. Polecam ten i podobne serwisy.

ODPOWIEDZ