Pożyczki chwilówki - jak dobrze wybrać?

Jak wybrać dobry kredyt, jak korzystać z kalkulatorów kredytowych która pożyczka ma najkorzystniejsze oprocentowanie opinie porady informacje
Ladif0

Pożyczki chwilówki - jak dobrze wybrać?

Post autor: Ladif0 » 18 sie 2015, 09:04

Jak wybrać pożyczkę chwilówkę?
Jestem w trudnej sytuacji finansowej i zastanawiam się czy jest to dobre rozwiązanie. Czytając na internecie spotkałam się z negatywnymi, ale zdarzają się pozytywne opinie. Jaka jest Wasza? Czy macie wiarygodne źródła informacji?

Marianos83

Re: Pożyczki chwilówki - jak dobrze wybrać?

Post autor: Marianos83 » 23 sie 2015, 09:58

Ja powiem, że nigdy bym nie skorzystał z chwilówek, ale to każdy ma swoją ocenę ryzyka.

Lusia

Post autor: Lusia » 27 wrz 2015, 18:27

Zdaję sobie sprawę, że pożyczki wzbudzają wiele emocji, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Chwilówka - to pożyczka którą należy spłacić w terminie. Nie wskażę konkretnej. Różne instytucje miewają promocje - ostatnia np. to pierwsza pożyczka dla nowego za darmo. I faktycznie po sprawdzeniu warunków umowy, zero opłat. A dla niezdecydowanych polecam różną formę kredytów lub porównywarki.

Pozdrawiam,
Lusia

malgorzata.rozanska

Post autor: malgorzata.rozanska » 16 lis 2015, 14:21

Porównywarki porównywarkami, ja to zawsze wolę zasięgnąć opinii kogoś znajomego, kto już ma jakieś miejsce sprawdzone. Wtedy jakoś mi tak psychicznie lepiej :D

dzwiedz

Post autor: dzwiedz » 19 lis 2015, 11:41

Jeśli nie wiesz, na jaką chwilówkę się zdecydować, skorzystaj z porównywarek chwilówek, ja sam z nich korzystałem, kiedy nie wiedziałem, na co się zdecydować. Wpisujesz w kalkulator kwotę, którą potrzebujesz i przewidywany okres spłaty, a on pokazuje Ci, która oferta będzie najkorzystniejsza dla Ciebie :) Przy okazji można też trochę ciekawostek na ten temat tam poczytać.

Masczepan

Post autor: Masczepan » 08 gru 2015, 15:11

Są dziesiątki przydatnych porównywarek w Internecie. Ewentualnie możesz spróbować zrobić to, co radzi malgorzata.rozanska: zasięgnąć opinii kogoś znajomego. Polecam obie opcje, bo zawsze lepiej wiedzieć więcej, niż mniej. Jeśli jesteś ciekaw, jakie zalety mają pożyczki online, polecam lekturę artykułów w internecie.

anymore5678

Post autor: anymore5678 » 15 gru 2015, 08:45

Również uważam, że należy poczytać różne opinie i wyrobić sobie własne zdanie.

Tomek25

Post autor: Tomek25 » 17 gru 2015, 18:37

U mnie była sytuacja, odpoczywam nad morzem i w związku ze zdarzeniem losowym skończyła mi się kasa. I wtedy mi pomogła SzybkaGotowka!!! Za 20 minut na koncie 1200 zl! Bardzo szybko, polecam!

playhere

Post autor: playhere » 21 gru 2015, 12:30

Nie sądzę, że to dobre rozwiązanie, procent horrendalny i ogólnie nie ma to dobrej renomy. Jak już brać to z banku. Jeżeli potrzebujesz pieniędzy możesz sprawdzić Idea Expert, oni mają dostęp do ofert wielu banków. Są doradcą i podpisujesz umowę z Bankiem, ale u nich w placówce, nie jeździsz, nie szukasz i nie wybierasz. Brałem u nich kredyt na święta.

Tomek25

Post autor: Tomek25 » 21 sty 2016, 12:12

Jak się wydaje ta sprawa jest bardzo delikatna. Tak zrozumiałem że pożyczek potrzebują ludzie, którym kasa potrzebna bardzo szybko i nawet możliwe nie wychodząc z domu. Zawsze trzeba wybierać firmy, które są profesjonalne.

ODPOWIEDZ