Jakie części i akcesoria do samochodu?

Wszystko na temat samochodów, motocykli oraz transportu.
radiohead12

Re: Jakie części i akcesoria do samochodu?

Post autor: radiohead12 » 31 maja 2017, 19:09

A czy znacie się na oznaczeniach opon? Ja właśnie szukam czegoś sprawdzonego dla siebie... Jakieś porady są tu https://www.pirelli.com/tyres/pl-pl/car ... e-markings ale może moglibyście jeszcze coś poradzić w tym zakresie?

tomasz30

Post autor: tomasz30 » 20 cze 2017, 10:34

Dobrymi opiniami cieszą się m.in. samochody ciężarowe Iveco, Mercedes-Benz, Scania i Volvo - są niezawodne, a to najważniejsze w takich pojazdach. Co do tego czy wybrać nowy, czy używany, to raczej nowy, ewentualnie używany, ale co najwyżej kilkuletni model, oczywiście taki w idealnym stanie. Spore znaczenie ma też odpowiednie nadwozie, w PLANDEX wykonują niezawodne i bardzo funkcjonalne nadwozia do takich pojazdów - przyjrzyj się im.

adamg

Post autor: adamg » 06 lip 2017, 14:34

Nie bardzo jestem techniczny jeśli chodzi o części ale po to mam mechanika, to on decyduje o tym co wymienia. Auto ma jeździć i się nie psuć. Tylko jeśli trzeba przejrzeć instalację lpg oddaję auto na przegląd na Modlińską tam gdzie mi zakładali zestaw Optima

ulcia

Post autor: ulcia » 24 sie 2017, 22:07

ja też tak mysle... nie trzeba byc przeciez mistrzem we wszystkim, trzeb a dac się wykazać innym. ale jesli chodzi o mechanika to jestem za autoryzowanymi serwisami, bo juz kilka razy mąż sie przejechal na prywatnych warsztatach. Jakby co to w Koszalinie jak dla mnie najlepszy serwis seata tutaj http://www.krotoski-cichy.koszalin.seat-auto.pl/ większość części mają na miejscu. Bardzo profesjonalna i sprawna pomoc, naprawde polecam

vicky195

Post autor: vicky195 » 11 wrz 2017, 11:10

Części wyłącznie nowe, akcesoria mogą być jednak używane, choć nowe będą lepsze - jeśli szukacie nawigacji, to ta od MIO https://www.morele.net/nawigacja-gps-mi ... ap-736574/ ma świetne opinie, działa bez problemów, a wykonanie jest porządne. Czy oryginalne, czy zamienniki, to już zależy od możliwości finansowych, choć lepiej wybrać oryginalne.

matias4

Post autor: matias4 » 14 wrz 2017, 08:29

Ja wychodzę z założenia, że lepiej zapłacić drożej za części niż kupić jakiś badziew. W końcu samochód to inwestycja, będziemy nim jeździć przez lata, więc warto zadbać. Jeśli jeszcze mogę coś podpowiedzieć, to lepsze według mnie są kilkuletnie samochody używane niż nowiutkie, prosto z salonu. Nie odkryję Ameryki, jeśli stwierdzę, że samochód od dealera zaraz po wyjeździe z salonu może stracić sporo na wartości. A kilkuletnim, używanym można jeszcze pojeździć.

ODPOWIEDZ