Studnia głębinowa

Chcesz poruszyć ważny temat a na forum jeszcze nie ma kategorii do której można go przypisać, umieść go w tym miejscu.
Komarq_88

Studnia głębinowa

Post autor: Komarq_88 » 07 sty 2018, 13:05

Cześć wszystkim. Ja właśnie poszukuję jakiejś sprawdzonej firmy z Katowic, która mogłaby się zająć kwstią studnii głębinowych i pompy ciepła... Czy znacie może kogoś takiego? Najlpiej właśnie z Katowic, ale może niekoniecznie – wystarczą okolice Katowic lub w ogóle województwo śląskie.

Popytałem też o tę kwestię moich znajomych i oni mi polecali tę firmę http://geobud.pl Podobno bardzo dobrze robią swoją robotę łącznie z tym, że mają bardzo duże doświadczenie w branży – podobno ponad dwadzieścia lat. To jednak musi coś oznaczać, w końcu nie dzałaliby tyle lat gdyby coś było nie tak... Dla mnie liczy się przede wszystkim to, że dostanę od nich kompleksową obsługę, dzięki czemu nie będę musiał już szukać żadnych innych wykonawców. Za jakiś czas będę też potrzebował innych usług geodezyjnych, więc tutaj, jeśli by się sprawdzili, też miałbym już z głowy problem poszukiwań.

adamg

Re: Studnia głębinowa

Post autor: adamg » 19 sty 2018, 10:59

teraz nie pomogę ale kilka lat temu ogarniałem temat bo woda na Śląsku zwykle jest faktycznie paskudna, teraz po przeprowadzce do Warszawy nie mogę narzekać, kranówkę mamy bardzo dobrą więc nie kombinowałem więcej z wodą.

ODPOWIEDZ