Inwestowanie to nie lada sztuka

Chcesz poruszyć ważny temat a na forum jeszcze nie ma kategorii do której można go przypisać, umieść go w tym miejscu.
kuznioczek

Inwestowanie to nie lada sztuka

Post autor: kuznioczek » 27 gru 2017, 17:50

Inwestowanie pieniędzy to nie lada sztuka, o czym przekonało się wiele osób. Jakie wy stosujecie formy pomnażania kapitału, także w aspekcie tego firmowego?

Bozzon

Re: Inwestowanie to nie lada sztuka

Post autor: Bozzon » 25 kwie 2018, 12:15

Ja głównie skupiam się na inwestowaniu w ziemię. Moim zdaniem to najpewniejsza inwestycja, która nie traci na wartości.
Niedawno znalazłem bardzo atrakcyjną działkę na https://www.warehouses.pl/pl/magazyny/do-wynajecia/wojewodztwo/mazowieckie
na której zamierzam postawić halę magazynową na wynajem. Na stronie znajdziesz również oferty gotowych już hal pod wynajem czy zakup.
Dużym atutem jest ilość ofert z całego kraju, ale też pomoc przy załatwianiu formalności i negocjacjach. Polecam każdemu, kto chce zainwestować i poszukuje okazyjnych ofert.

m.andrysiak@o2.pl

Re: Inwestowanie to nie lada sztuka

Post autor: m.andrysiak@o2.pl » 19 cze 2018, 13:10

Oczywiście że tak, inwestowanie to przede wszystkim sztuka myślenia w przód i analizowania wydarzeń. Ja na przykład zainwestowałem we wdrożenie nowego ERP w swojej firmie przed rozbudową działu produkcji i decyzja bardzo się opłaciła. Wraz z większą mocą przerobową wzrosła przepustowość i dzięki temu moja firma rozwija się teraz błyskawicznie
Obrazek

ODPOWIEDZ