impreza pracownicza

Chcesz poruszyć ważny temat a na forum jeszcze nie ma kategorii do której można go przypisać, umieść go w tym miejscu.
NataliaP

impreza pracownicza

Post autor: NataliaP » 24 paź 2017, 17:53

chcę zorganizować dla pracowników imprezę firmową,robicie to sami czy zatrudniacie speca od tych rzeczy?

Sambuka

Re: impreza pracownicza

Post autor: Sambuka » 24 paź 2017, 18:10

Moim zdaniem najlepiej zwrócić się o pomoc do profesjonalistów http://eventconcept.pl/pl/organizacja-imprez/imprezy-firmowe.html
Firma taka potrafi zdziałać cuda,organizuje wszystko od początku do końca,zapewnia wrażenia na najwyższym poziomie.
Ta firma akurat,organizowała tysiące różnego rodzaju imprez,gal,konferencji,wielkich otwarć połączonych z promocjami.Można im zaufać,impreza pracownicza to nie lada wyzwanie,najlepiej dlatego powierzyć to komuś, kto ma doświadczenie,znajomości i doskonałe referencje.

mali

Post autor: mali » 01 lut 2018, 13:23

U nas w firmie zatrudnia się agencje eventowe do tego. Dla szefa to zresztą najbardziej korzystne rozwiązanie.

m.andrysiak@o2.pl

Post autor: m.andrysiak@o2.pl » 12 cze 2018, 11:16

Raczej zdałbym się na kogoś kto pociągnie temat za Ciebie, taka impreza powinna być też okazją dla Ciebie żeby się trochę wyluzować i może zbliźyć z pracownikam. Do tego firmy organizujace takie eventy mają calkiem konkurencyjne ceny i zajmują się nimi od a do z, co ważne gdyż nie trzeba martwić się o sprzątanie miejsca po imprezie. Z doświadczenia wiem też że bardzo miłym gestem jest w takim dniu wręczenie eleganckich koszyków upominkowych pracownikom

Obrazek

m.andrysiak@o2.pl

Post autor: m.andrysiak@o2.pl » 15 cze 2018, 12:33

Ja sam organizuje takie imprezy, wtedy wszystko jest dopięte na ostatni gzuik i jest "po mojemu"

ODPOWIEDZ