Biura wirtualne

Chcesz poruszyć ważny temat a na forum jeszcze nie ma kategorii do której można go przypisać, umieść go w tym miejscu.
Megalovania

Biura wirtualne

Post autor: Megalovania » 13 wrz 2017, 11:32

Cześć,
Posiadam biznes który nie wymaga ode mnie wynajmowania lokalu 24/7 ale jednak potrzebne jest mieć stały adres i miejsce do spotkań z klientami dlatego zaczełam korzystać z takiego rozwiązania jak biuro wirtualne. Mieszkam we Wrocławiu dlatego wybrałam http://ideaplace.pl/pl i jestem bardzo zadowolona z ich usług... Ale czemu pisze ten temat, mianowicie moj biznes wiąże sie z tym ze musze czasem jeździć troche po Polsce i wlasnie spotykać sie z klientami, pomyslalam wiec ze moze dowiem sie od Was czy takie biura wirtualne istnieją w innych miastach? Jednoczesnie moze sie ten wątek przydać innym szukającym takiego rozwiązania :) Dlatego wdzieczna bede jesli zaczniecie podrzucac pod moim tematem takie miejsca na wzór Ideaplace ale z innych miast.
Dzięki!

yoshii4

Re: Biura wirtualne

Post autor: yoshii4 » 21 lis 2017, 14:59

Wirtualne biura są popularne w małych firmach, głównie w jednoosobowych działalnościach i moim zdaniem tylko do takich się nadają. W pozostałych przypadkach potrzebne będzie prawdziwe biuro. Przed wynajmem takiego biura warto dowiedzieć się co nie co o wynajmie.

ODPOWIEDZ