Strona 1 z 2

Biuro w domu

: 25 sie 2017, 15:48
autor: consrapig37
Wiele osób chciałoby mieć teraz biuro w domu i pracując właśnie w domu. Jak już urządzać to porządnie. Co powiecie na fotele biurowe dopasowane do naszego kręgosłupa?

Re: Biuro w domu

: 28 sie 2017, 13:46
autor: Krystex
Takie fotele powinno się mieć wszędzie, gdzie pracuje się przy komputerze. Nie tylko w domowym biurze, ale także w tych biurach korporacyjnych czy dla osób, które siedzą na kasie w sklepach. A za to w domowym biurze może być potrzebny z https://www.saffort.pl/sejfy-domowe sejf gdzie trzymałoby się jakieś ważne dokumenty. No bo przecież jest o wiele więcej włamań do domów niż do biur. Więc trzeba bardziej pilnować tajemnic firmowych. Szczególnie jak prowadzi się jakąś dość konkurencyjną działalność.

Re: Biuro w domu

: 30 sie 2017, 21:31
autor: Marikaa05
Takie krzeslo to super sprawa. Na pewno warto zaintwestować w taką rzecz, mysle tez ze jakas sofa czy wygodne siedzisko tak dla relaksu tez sie przyda. Oczywiscie porzadny ekspres do kawy w takim biurze tez sie przyda. Polecam wam odwiedzic stronkce http://yazamco.com.pl/ekspresy-do-kawy.html jezeli szukacie takich rzeczy

Re: Biuro w domu

: 20 wrz 2017, 12:44
autor: Wiesllaw332
Ja jestem właśnie na etapie wyposażania biura. I zastanawiam się nad wyborem bindownicy. Tutaj http://bindowanie.com.pl czytam o różnych rodzajach ale zielony trochę w tym jestem. Jaka bindownica sprawdzi się najlepiej do takiego dość rzadkiego używania, nie wiem raz na tydzień ?

Re: Biuro w domu

: 21 wrz 2017, 08:59
autor: RobertJezykowski
Moim zdaniem najlepiej się sprawdza minimalizm w pokoju, w którym znajduje się w domu. Ważne, żeby nic nas nie rozpraszało, bo jak będziemy cały czas zajmować się czymś innym, to co to za praca.

Re: Biuro w domu

: 26 wrz 2017, 07:31
autor: księgowa
Na pewno będzie potrzebny dobrej klasy komputer. Zobacz tę ofertę http://leasinglaptopa.pl/ProductDetails ... 62AF74670D Bierze się komputer w leasing. Spokojnie spłaca raty, a na koniec dokonuje wykupu. To bardzo dobra oferta pozwalająca na ograniczenie wydatków.

Re: Biuro w domu

: 30 lis 2017, 16:29
autor: yoshii4
Nie wydaje mi się to dobrym pomysłem. firma potrzebuje prawdziwego biura. Kupno raczej nie wchodzi w grę, pozostaje wynajem. Na https://akademianajemcy.pl prowadzą kursy dla osób planujących wynajem biura - warto się zgłosić, można dowiedzieć się wszystko, co niezbędne.

Re: Biuro w domu

: 19 gru 2017, 21:10
autor: wezdomi
Uważam, że biuro to przede wszystkim sprzęt taki jak drukarka. Niemniej jednak warto wspomnieć, że na rynku istenieje wiele dobrych drukarni oferujących usługi wysokiej jakości za niewielkie pieniądze. Od siebie mogę polecić wam http://www.reprotechnika.pl , która oferuje duży wachlarz usług - od zwykłego druku, po ksero i druk offsetowy.

Re: Biuro w domu

: 06 lut 2018, 12:50
autor: dawez
Takie fotele powinny być wszędzie, nie tylko w domowym biurze :)
Nawet prywatnie jak siedzimy przy komputerze warto zainwestować w taki fotel :)

Re: Biuro w domu

: 12 lut 2018, 09:05
autor: mali
Tylko nie każdy się do tego nadaje. Wiele osób nie może skupić się pracując w domu.