Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Chcesz poruszyć ważny temat a na forum jeszcze nie ma kategorii do której można go przypisać, umieść go w tym miejscu.
Fionnka009

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Post autor: Fionnka009 » 04 lis 2017, 15:44

Tez w sumie mam podobny dylemat.

janekw

Post autor: janekw » 24 lis 2017, 13:16

zalezy od kuchni jak standardowa wielkośc to wszedzie kupisz meble ale jak jest np jakas wneka czy malo miejsca to chyba lepiej na wymiar

vicky195

Post autor: vicky195 » 07 gru 2017, 17:09

Meble na wymiar są nie tylko lepiej wykonane od gotowych, ale i z lepszych materiałów i co najważniejsze łatwiej dopasować do wnętrza. W Poznaniu w BlackArt powinny być takie meble - mają tam wiele ładnych, solidnych mebli do kuchni, zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych, tu http://www.mebleblackart.pl można je obejrzeć.

edmund09a

Post autor: edmund09a » 06 sty 2018, 15:41

Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdeczne. Zastanawiam się w tym momencie jakie nowoczesne meble do mieszkania wybrać... Czy znacie może coś wartego uwagi? Zależy mi przede wszystkim na tym, aby kupić bardzo dobrej jakości meble, ale wszystkie w jednym sklepie, żeby niepotrzebnie nie szukać w różnych sklepach mebli... Czy wiecie może, czy na terenie Krakowa działa jakiś taki warty uwagi sklep? Ja się właśnie zastanawiam czy na przykład ta oferta byłaby godna uwagi http://www.meblelargo.pl/ Z tego co udało mi się wyczytać w Internecie wynika, że ma on naprawdę całkiem porządne meble. Ze zdjęć też mi się one bardzo podobają. Czy jesteście zatem w stanie polecić coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym :)

aniamajor

Post autor: aniamajor » 21 mar 2018, 00:05

Mi osobiście podobają się meble na wymiar i taki kierunek obrałam podczas wykańczania swojego mieszkania. Na szczęście mam już za sobą wszystkie prace projektowe pozostało jeszcze tylko wybranie kuchennego AGD. Zastanawiam się na jakie marki postawić. Prosiłam o radę znajomych i koleżanka poleciła mi np. płytę indukcyjną Candy ze względu na funkcje Adaptiva - dopasowanie pola do rozmiaru naczynia i Booster - szybsze gotowanie. Potrzebują jeszcze tylko propozycji w kwestii wyboru lodówki i piekarnika.

zales72

Post autor: zales72 » 09 kwie 2018, 12:04

Meble kupuję tylko w sprawdzonych sklepach. Nie robiłbym tego przez internet.

ODPOWIEDZ