Praca

Chcesz poruszyć ważny temat a na forum jeszcze nie ma kategorii do której można go przypisać, umieść go w tym miejscu.
klaudiuszb

Praca

Post autor: klaudiuszb » 14 sty 2017, 19:41

Szukam juz od jakiegos czasu pracy i nic nie moge znalezc. W wiekszosci ofert pracodawcy wymagaja duzego doswiadczenia w danej branzy i tutaj jest troche pies pogrzebany. Na studiach nie mialem zbytnio mozliwosci pojscia na jakis staz przez co jestem teraz w plecy. Co byscie zrobili na moim miejscu, gdzie najlepiej szukac miejsca w ktorym moglbym nabrac tak wymaganego przez wszystkich doswiadczenia? Jedyne co narazie udalo mi sie znalezc to ta firma http://www.dockinlodz.com/ przyjmujaca ludzi po studiach z samym jezykiem obcym w stopniu komunikatywnym. Zastanawiam sie czy mnie tez przyjma, poniewaz nie jestem swiezo po nauce. Moze ktos z Was mial jakas stycznosc z ta firma i powie jak wyglada z nimi wspolpraca? Na papierze jak do tej pory to najlepsza oferta.

kazia49

Re: Praca

Post autor: kazia49 » 08 lut 2017, 16:23

Poszukaj ofert o pracy w sieci a jest takich naprawdę sporo, kilka dni sama patrzyłam na http://praca.gratka.pl/?pg bo też szukam czegoś lepszego.

asantela

Post autor: asantela » 10 lut 2017, 12:34

Rzeczywiście jest sporo, z tym że zazwyczaj nie są one zbyt zadowalające i jest na nie i tak dużo chętnych. Ale zawsze coś :)

Julka012

Post autor: Julka012 » 27 lut 2017, 01:54

To prawda że pracę nie trudno znaleźć ale dobrze płatną - trochę ciężej. Agencja zatrudnienia brasco może Ci pomóc, ponieważ oni rekrutują pracowników z całej Polski i poza jej granicami. Oferują też przydatne kursy językowe np. z języka niemieckiego. Ja zawsze chciałam pojechać do Niemiec no i teraz tam pracuję :)

grzesiek

Post autor: grzesiek » 17 maja 2017, 14:03

Może warto właśnie teraz poszukać jakiegoś stażu, skoro nie mogłeś tego zrobić w czasie studiów? Ciężko coś znaleźć bez doświadczenia, a jak znajdziesz ciekawy staż, to możesz liczyć na późniejsze zatrudnienie. Myślę, że takie rozwiązanie się opłaca. Ja tak w zeszłym roku znalazłem ofertę i zacząłem pracować, jako młodszy metalurg w Pratt & Whitney. Okazało się, że jest to ciekawa praca, są mili ludzie pełni pasji, a co najważniejsze po sześciomiesięcznym stażu zostałem zatrudniony na umowę o pracę.

radiohead12

Post autor: radiohead12 » 24 maja 2017, 10:46

asantela pisze:
10 lut 2017, 12:34
Rzeczywiście jest sporo, z tym że zazwyczaj nie są one zbyt zadowalające i jest na nie i tak dużo chętnych. Ale zawsze coś :)
Nie ma co ukrywać, że masz rację. Niemniej, na pewno nie wolno się poddawać. Poddawanie się jest po prostu złe.

biza11

Post autor: biza11 » 24 maja 2017, 17:58

A jak wygląda u Ciebie sytuacja ze znajomością języków obcych ? Taka umiejętność na pewno pomogłaby w znalezieniu lepszej pracy. Mogę Ci polecić świetne kursy językowe organizowane przez szkołę http://lincoln.edu.pl/. Różne języki do wyboru, niewielkie grupy i przystępne ceny.

colina

Post autor: colina » 25 maja 2017, 00:15

Moim zdaniem warto zainteresować się agencją pośrednictwa pracy :) W ten sposób można znaleźć bardzo dużo ofert pracy. Często są to oferty znacznie bardziej atrakcyjne niż te, które znajdujemy w gazetach.

Wiesllaw332

Post autor: Wiesllaw332 » 19 cze 2017, 13:26

A jak ktoś z Was szuka pracy w Niemczech to w Brasco - http://brascorecruitment.pl/ mają dużo ofert pracy. Kumpel właśnie w ten sposób znalazł pracę jak elektryk i jest bardzo zadowolony. Wszystko w pełni legalnie, na umowę.

lubudu

Post autor: lubudu » 20 cze 2017, 15:09

a w rzeszowie cos macie ciekawego> bo szukam

ODPOWIEDZ