odchudzanie - jak?

Chcesz poruszyć ważny temat a na forum jeszcze nie ma kategorii do której można go przypisać, umieść go w tym miejscu.
Julka012

odchudzanie - jak?

Post autor: Julka012 » 03 mar 2018, 03:49

W sumie wiosna już zapasem i mam takie pytanie do Was - jak podejmujecie się odchudzania? Wiadomo ,ze kazdy teraz chce zadbac o siebie i o swoja linię. Taka moda jest jednak zdrowa. Mnie odchudzanie zajęło około pól roku, ponieważ regularnie ćwiczyłam i nosiłam odpowiednią bieliznę. Moimi faworytami jest bielizna z http://orirose.pl/ Zwłaszcza ta korygująca jest bardzo skuteczna. Po ciąży miałam zaniedbane ciało i dzięki ich bieliźnie oraz pasowi poporodowemu moje problemy zniknęły po kilku miesiącach. Wyglądam tak jakbym nigdy wcześniej nie urodziła :)

dawez

Re: odchudzanie - jak?

Post autor: dawez » 05 mar 2018, 16:24

Najlepiej udać się do specjalisty, z własnego doświadczenia wiem, że te wszystkie internetowe diety w dłuższej perspektywie nie działają.
Dobra jest też dieta 1000 kcal (ewentualnie 1200-1500 w zależności od zapotrzebowania). Można na niej jeść wszystko, byle się zmieścić w normach.

Forsaken

Post autor: Forsaken » 08 mar 2018, 12:43

Nie wiem, czy warto do odchudzania podchodzić w taki sposób. W przypadku diety 1000 kcal nie wystarczy jeść byle czego i tylko mieścić się w limicie. Taka dieta musi być tym bardziej umiejętnie przygotowana. Nie jest łatwo zmieścić w 1000 kcal wszystkiego co potrzebne jest organizmowi do poprawnego funkcjonowania. Najbezpieczniej w przypadku takiej diety jest skorzystać z cateringu dietetycznego Wygodna Dieta. Dania w przypadku cateringu ułożone są przez dietetyków i posiadają certyfikat bezpieczeństwa żywności HACCP. Z taką dietą naprawdę sprawnie można zrzucić zbędne kilogramy, a w sumie warto się pospieszyć, bo wiosna się rozkręca. ;)

pazik

Post autor: pazik » 11 cze 2018, 20:04

Moim zdaniem najlepiej jednak z dietetykiem. Wtedy mamy pewnosc, ze dieta jest odpowiednio dobrana, a czesto dostajemy nawet plan treningowy :) Sam odchudzalem sie z Michałem Wrzoskiem - https://michalwrzosek.pl - dodatkowo dostalem nawet sporo przepisow, niektore do dzisiaj stosuje bo sa swietne :)

ODPOWIEDZ