Czy warto korzystać z kanałów social media

Chcesz poruszyć ważny temat a na forum jeszcze nie ma kategorii do której można go przypisać, umieść go w tym miejscu.
Bozzon
Posty: 61
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:49

Czy warto korzystać z kanałów social media

Post autor: Bozzon » 13 lut 2018, 16:35

Wszystkich zainteresowanych odsyłam do strony http://blog-meblowy.pl/ Żyjemy w przedziwnych czasach – z jednej strony ludzie mają coraz to bardziej ułatwione życie, a z drugiej lekarze alarmują, że coraz więcej osób zapada w ciężką chorobę, jaką jest depresja. Oczywiście, żyje się nam łatwiej – rozwój nowych technologii maksymalnie uprzyjemnił nam życie. W sklepach możemy płacić kartą, jadąc pociągiem słuchać ulubionej muzyki, kontaktować się ze znajomymi z każdego praktycznie zakątka świata. To wszystko jest naprawdę bardzo przydatne i pomocne w naszym codziennym życiu. Młode osoby nie mogą zrozumieć, że kiedyś nie było telewizji, Internetu, a na kilkadziesiąt domostw był tylko jeden telefon.

wezdomi
Posty: 12
Rejestracja: 20 lis 2017, 17:37

Re: Czy warto korzystać z kanałów social media

Post autor: wezdomi » 16 lut 2018, 20:14

Ja uważam, że warto. To zdecydowanie ułatwia nasze codzienne życie. Jakiś czas temu odkryłam aplikację, mianowicie https://sportbm.pl/ która stoworzona została z myślą o sporcie i kontakcie pomiędzy instruktor - podopieczny. W szybki i łatwy sposób można się komunikować, zamieszczać informacje na temat odwołanych zajęć czy także kontrolować własne finanse.

kolo-pawolo
Posty: 9
Rejestracja: 20 lut 2018, 14:34

Re: Czy warto korzystać z kanałów social media

Post autor: kolo-pawolo » 20 lut 2018, 14:54

Social media mi sie kojarzą pierwsze co to z facebokiem. Mam konto ale bez zdjec i prawie go nie używam. Czasem jakiś znajomy albo ktoś z rodziny przyśle wiaodmość czy życzenia z jakiejś okazji to odpisuje. Czasem oglądam co tam na tablicy ciekawrgo ale przewaznie to nic ciekawego więc sporadycznie używam. Chociaż rozumiem że niektórzy to nawet zarabiają na faceboku i dla mnie to też jest ok. Nie neguje.

ODPOWIEDZ