Expander i Open Finance - czy są dobrymi doradcami ?

Dział przeznaczony dla doradców umożliwia zaprezentowanie swoich usług oraz doświadczenia. Zachęcamy doradców również do aktywnego udziału w dyskusjach na forum.
InvestQueen

Expander i Open Finance - czy są dobrymi doradcami ?

Post autor: InvestQueen » 10 lis 2016, 13:29

Expander i Open Finance - czy to na pewno dobrzy doradcy finansowi ? Ostatnio namnożyło się na rynku firm, które zajmują się doradztwem finansowym.

szekle

Re: Expander i Open Finance - czy są dobrymi doradcami ?

Post autor: szekle » 10 lip 2017, 14:14

ja właśnie zastanawiam się nad expanderem :)

amakto

Post autor: amakto » 28 lip 2017, 14:02

Nie są, strasznie naciągają na drogie, nieopłacalne produkty. Ja raz musiałam skorzystać z usług prawnika, żeby dotrzeć swoich praw z jedną z takich firm. Na szczęście znalazłam p. Łukowicz, która zna się dobrze na tych sprawach. Polecam :) https://adwokat-lukowicz.pl/sprawy-karne

amberus

Post autor: amberus » 02 gru 2017, 10:29

Doradcy finansowi zostali stworzeni do jednego. Brak kasę dla siebie. Bo obecnie tylko osoba na prawdę leniwa idzie do doradcy. Wszelkie informacje o kredycie dostanie na email i banki się przerzucają dobra ofertą. Więc mamy w czym wybierac. Doradca robi to samo , z tym że wyciągnie dla siebie prowizję a poza tym nic nam nie da. Bo i nie potrafi, nie ma wiedzy żeby doradzić klientowi - zainwestuj tu czy tam a zarobisz tyle czy tyle, To po co mi taki doradca ? Więcej ja doradze firmie czy klientowi gdzie ma i ile włożyć i ile zarobi. Też bez ryzyka itp. Jak ktoś chce skorzystać i zacząć zarabiać konkretnie to zapraszam 609 583 837 lub skype janubers1

ODPOWIEDZ