Usługi audytorskie

Dział przeznaczony dla doradców umożliwia zaprezentowanie swoich usług oraz doświadczenia. Zachęcamy doradców również do aktywnego udziału w dyskusjach na forum.
rudzik88

Usługi audytorskie

Post autor: rudzik88 » 02 sty 2017, 16:20

Szukając profesjonalnych usług audytorskich warto zajrzeć do auditing.com.pl. Według mnie firma naprawdę działa sprawnie, więc i wam mogą się ich usługi przydać. Sprawdźcie sami.

matias4

Re: Usługi audytorskie

Post autor: matias4 » 05 paź 2017, 15:54

A ja za to znalazłem rozwiązanie audytorskie, które pozwoliło mi usprawnić funkcjonowanie własnej firmy i kontrolować służbowe wydatki. Nie wiem, czy ktokolwiek z forumowiczów słyszał o TMF InternationalXpense, więc wyjaśniam. To system stworzony przez tmf group - https://www.tmf-group.com/pl-pl/service ... nalxpense/ o którym usłyszałem z półtora roku temu. Zgłosiłem się więc do tejze firmy i nawiązaliśmy współpracy. Udostępnili mi oprogramowanie, dzięki któremu trzymam się finansowej dyscypliny, regulaminów firmowych, a także szybko wykrywam jakiekolwiek nadużycia. Przynajmniej teraz mam o niebo mniej papierologii, ponieważ nie muszę przechowywać dokumentów w formie papierowej. I zyskałem czas na to ,aby w pełni poświęcić się własnej dzialalności, bo zleciłem tmf group prowadzenie księgowości i kadr. Do tej pory tymi aspektami zajmowałem się osobiście i bylem już naprawdę zmęczony fizycznie i psychicznie. Niestety, nadwiślańskie podatki są pokomplikowane, a nie da się ich rozwiazać jak węzła gordyjskiego :D . Tyle ode mnie, trzymajcie się.

ODPOWIEDZ