Polskie Centrum Odszkodowań - pomoc prawna, darmowa analiza sprawy

Dział przeznaczony dla doradców umożliwia zaprezentowanie swoich usług oraz doświadczenia. Zachęcamy doradców również do aktywnego udziału w dyskusjach na forum.
OdszkodowaniaPCO
Kontaktowanie:

Polskie Centrum Odszkodowań - pomoc prawna, darmowa analiza sprawy

Post autor: OdszkodowaniaPCO » 31 mar 2016, 14:40

Polskie Centrum Odszkodowań wspiera osoby poszkodowane w wyniku wypadków lub innych zdarzeń.
Zapewniamy fachową obsługę i wsparcie Klientem z całego kraju.
Jako jedna z nielicznych firm na rynku posiadamy własna kancelarię radców prawnych. Zapewnia to możliwość prowadzenia spraw w sądzie.

Sprawy o odszkodowanie prowadzimy kompleksowo.
Sprawdź na http://pco.info.pl

Wyślij wiadomość lub zadzwoń 22 659 33 43

Dochodzimy pełnego odszkodowania, badamy sprawę pod kątem wszelkich możliwych roszczeń i nie dążymy do zawarcia szybkich, łatwych ugód. Zapewniamy obsługę również na etapie postępowania sądowego, w tym reprezentację przez radcę prawnego lub adwokata.

Podejmujemy się także prowadzenia spraw, w których ubezpieczyciel odmówił wypłaty lub wypłacił zaniżone odszkodowanie. Nasza pomoc przynosi efekty.

Jesteśmy jednymi z czołowych specjalistów w zakresie uzyskiwania odszkodowań. Gwarantujemy naszym Klientom załatwianie ich spraw bez pośredników, ukrytych opłat czy potrąceń. Nasi pracownicy zajmują się szerokim wachlarzem wniosków roszczeniowych, od wniosków w sprawie zaniedbań w miejscu pracy, po wypadki drogowe i wnioski składane przeciwko urzędom, które przygotowywane są tak, by zapewnić realizację Twoich roszczeń.

teresa28

Re: Polskie Centrum Odszkodowań - pomoc prawna, darmowa analiza sprawy

Post autor: teresa28 » 07 kwie 2016, 07:37

A jak została naruszona nasza własnosć? Chyba też można się z tym zgłosić do kancelarii i walczyć o odszkodowanie prawda?

Jaasny

Post autor: Jaasny » 20 maja 2016, 08:25

Ja byłem w firmie która oferuje dochodzenie odszkodowania z oc i powiem wam że pierwszy raz spotkałem się z tak profesjonalną obsługą. Szybko załatwili sprawę na moją korzyść.

colina

Post autor: colina » 06 lut 2017, 13:22

Zawsze warto jest takie sprawy skonsultować z prawnikiem. Trzeba mieć pewność, bo po co ładować się w problemy z powodu niewiedzy. Ważne też żeby trafić na dobrego prawnika, a to już nie jest takie proste. Z mojej strony mogę polecić te kancelarię: http://bartoszuk.com/, znajoma korzystała i była bardzo zadowolona. Poszukaj też w internecie opinii, popytaj znajomych. Powodzenia

OdszkodowaniaPCO
Kontaktowanie:

Post autor: OdszkodowaniaPCO » 20 kwie 2017, 11:10

teresa28 pisze:
07 kwie 2016, 07:37
A jak została naruszona nasza własnosć? Chyba też można się z tym zgłosić do kancelarii i walczyć o odszkodowanie prawda?
Jak najbardziej. Będzie to inna podstawa prawna, ale w takich sytuacjach również można dochodzić odszkodowania.

ODPOWIEDZ