Program Partnerski KB Projekt - doskonały sposób na dodatkowy dochód, a może on być naprawdę duży

W tym miejscu można dodawać wszystkie programy partnerskie, które nie pasują do dwóch powyższych kategorii.
KBProjekt
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2017, 12:22

Program Partnerski KB Projekt - doskonały sposób na dodatkowy dochód, a może on być naprawdę duży

Post autor: KBProjekt » 28 wrz 2017, 12:43

ZASADY - PROSTE I UCZCIWE
Wystarczy, że na swojej stronie zamieścisz baner ze specjalnym kodem, który uzyskasz kontaktując się z nami. Dzięki temu zamieszczona na Twojej stronie grafika będzie przekierowywać użytkowników na naszą stronę z projektami a jeśli użytkownik pochodzący z Twojej strony złoży u nas zamówienie na dowolny projekt to otrzymasz 25% prowizji od jego ceny brutto. Nasz system zapamiętuje użytkowników przekierowanych z Twojej strony i nawet jeśli złożą oni zamówienie na nasz projekt do 30 dni po tym jak kliknęli baner z Twojego serwisu www to i tak otrzymasz prowizję :) Weryfikacja złożenia zamówienia polega na tym, że na wskazany przez Ciebie adres email będą każdorazowo przychodziły automatycznie generowane potwierdzenia zamówień złożonych przez użytkowników przekierowanych z Twojej strony.

ZAROBKI - OD KILKUSET DO NAWET KILKU TYSIĘCY ZŁOTYCH ZA JEDNO ZAMÓWIENIE
Średni koszt domu jednorodzinnego to 1800-2000 zł. Nawet jeśli uda Ci się zdobyć jedno zamówienie otrzymasz 450-500 zł. Projekty komercyjne z naszej oferty są droższe. Wahają się od kilku do kilkudziesięciu tysięcy. Średnio zakładamy 9000 zł. Czyli po uzyskaniu choćby jednego zamówienia na tego typu projekt otrzymasz od nas ok. 2250 zł. :D :D

JAK ROZPOCZĄĆ - WYSTARCZY WYSŁAĆ DO NAS MAILA
W naszym Programie Partnerskim udział może wziąć każdy kto posiada stronę internetową. Jedynym warunkiem jest to, że nie może to być strona z zawartością łamiącą dobre obyczaje, obraźliwą, rasistowską itp.
Jeśli chcesz wziąć udział w programie napisz do nas na adres programpartnerski@kbprojekt.pl. W treści maila podaj adres strony, na której zamierzasz zamieścić nasz baner oraz adres e-mail, na który mają przychodzić wiadomości potwierdzające zamówienie przez użytkownika Twojej strony. W odpowiedzi otrzymasz od nas kod, który wystarczy podpiąć pod wybrany z naszego zestawu link i gotowe.

ODPOWIEDZ