Przechowywanie dokumentów

Kalkulatory, porównywarki produktów finansowych, sprawdź jak obliczyć zdolność kredytową lub wysokość rat kredytu w poszczególnych miesiącach.
Kaczmar53

Przechowywanie dokumentów

Post autor: Kaczmar53 » 18 sty 2017, 16:26

Witam wszystkich, moja mała działalność się w tym roku trochę rozrosła i pojawiły się przez to różne niedogodności związane głównie z archiwizacją dokumentów, do tej pory robiłem to na wlasną rękę, ale teraz już nawet nie mam na to czasu. W jaki sposób najlepiej jest się tym zająć ? Czy np. opłaca się wykorzystać do tego inną firmę? Z góry dzięki za pomoc.

Temistokleschr
Kontaktowanie:

Re: Przechowywanie dokumentów

Post autor: Temistokleschr » 21 lut 2017, 11:45

Jak najbardziej! Giodo prędzej czy później dorwie każdego ;)

mbrokers.pl

Post autor: mbrokers.pl » 18 wrz 2017, 00:20

Na portalu finansowym mbrokers.pl w dziale Patronat medialny informacja odnośnie Konferencji WORKFLOW TRENDS – pozbądź się sterty papierów z elektronicznym obiegiem dokumentów.

kolo-pawolo

Post autor: kolo-pawolo » 20 lut 2018, 14:41

U mnie wystarczają dwie teczki na dokumenty, nie prowadze firmy więc nie mam tego tak dużo jak wy. Pewnie jak ilość tych papierzysk zaczyna przytłaczać to warto sie tym zająć żeby niczego nie zgubić, nie przeoczyć. U mnie pewnie zajmowałaby sie tym żona, ona ma głowe na karku i talent do organizowania wszyskiego wokół siebie.

banksy

Post autor: banksy » 18 lip 2018, 23:04

Do przechowywania i wystawiania faktur fajnie się sprawdza chmura. Wygodnie wystawiasz faktury, zarządzasz nimi, wysyłasz i nie ma limitów na ilość przechowywanych dokumentów. Narzędzie jest bezpłatne, wejdź sobie i poklikaj, może Ci podejdzie chmurafaktur.pl

ODPOWIEDZ