Kalkulator odsetek od lokat

Kalkulatory, porównywarki produktów finansowych, sprawdź jak obliczyć zdolność kredytową lub wysokość rat kredytu w poszczególnych miesiącach.
mojuzytkownik

Kalkulator odsetek od lokat

Post autor: mojuzytkownik » 07 lis 2016, 00:19

Na swojej stronie umieściłem kalkulator odsetek lokat - jeśli chcesz założyć lokatę i nie wiesz ile zarobisz, to możesz spróbować użyć naszego kalkulatora. Choć nie ukrywam, że najlepiej wiedzieć w jaki sposób na piechotę obliczyć odsetki od lokaty - w miejmy nadzieję przystępny sposób przedstawiliśmy to, dołączając stosowne przykłady. Jeśli masz pytania lub uwagi - prosimy o umieszczenie ich w komentarzu, a odnośnik do artykułu znajdziesz pod kalkulatorem

InvestQueen

Re: Kalkulator odsetek od lokat

Post autor: InvestQueen » 25 lis 2016, 15:16

Dzięki za ten kalkulator odsetek od lokat. Z pewnością ułatwi on decyzje inwestycyjne :D :)

Buffet27

Post autor: Buffet27 » 02 gru 2016, 14:02

Ciekawe czy ten kalkulator uwzględnia inflację. Nasi politycy niszczą pieniądz, więc ta opcja by się przydała.

Megalovania

Post autor: Megalovania » 13 gru 2016, 15:43

Ciekawe narzędzie, wielkie dzięki :) Orientujecie się może, czy jeśli biuro informacji gospodarczej (dokładnie to: https://erif.pl/) zawiera negatywny wpis na mój temat, to mogę mieć problem z założeniem lokaty? Na zdrowy rozum nie powinni się do tego doczepiać, ale zawsze wole się upewnić.

Moni

Post autor: Moni » 16 gru 2016, 11:34

Znacie jakiś dobry kalkulator, który wylicza odsetki dla konta oszczędnościowego przy założeniu równych, systematycznych wpłat?

ODPOWIEDZ