Jakie konto bankowe dla firmy

Kalkulatory, porównywarki produktów finansowych, sprawdź jak obliczyć zdolność kredytową lub wysokość rat kredytu w poszczególnych miesiącach.
nikola

Re: Jakie konto bankowe dla firmy

Post autor: nikola » 01 wrz 2017, 10:03

Jak chodzi o takie rzeczy jak konto bankowe to też zawsze szukam w porównywarce czy rankingu.

nikola

Post autor: nikola » 05 lut 2018, 19:04

No chyba takie, które nie oszuka. Ja znam niestety banki, może nie będę wymieniała tutaj na forum publicznym, które robią dziwne przekręty i potem jak człowiek ich nie używa przez jakiś czas to straszą windykacją. Dobrze, że te drugie firmy bywają często w porządku i da się rozwiązać taki kłopot: https://vindicat.pl/baza-wiedzy/czy-ulga-prorodzinna-podlega-egzekucji-komorniczej/

finananasowa

Post autor: finananasowa » 07 lut 2018, 12:43

Grunt, to dobrze przeczytać regulamin, tabelę opłat. oferty tak szybko się zmieniają, że trudno znaleźć jedną, najlepszą.

kolo-pawolo

Post autor: kolo-pawolo » 20 lut 2018, 14:37

Sledźcie promocje w bankach, czasem za założenie konta są jakies dodatkowe profity, więc jak mamy w planie założenie takiego konta to dobrze wyczekać na najlepszy moment. Ja tak sobie zyskałem pare procent na lokacie i jeszcze coś dostałem za samo założenie konta i skorzystanie z karty debetowej tego samego dnia

ODPOWIEDZ