Mieszkanie dla Młodych, nowe środki

Kalkulatory, porównywarki produktów finansowych, sprawdź jak obliczyć zdolność kredytową lub wysokość rat kredytu w poszczególnych miesiącach.
WiktorON

Mieszkanie dla Młodych, nowe środki

Post autor: WiktorON » 21 cze 2017, 11:00

Okazuje się, że w Mieszkaniu dla Młodych w wakacje będzie dodatkowe 70 mln na dopłaty. to prawie 3 tys szczęśliwców. Średnia dopłata wyniosła ponad 25 tys złotych. Jednak wszystko zależy od lokalizacji i ceny nieruchomości w zestawieniu z liczbą wychowywanych dzieci. Wszystkie te współczynniki weźmie pod uwagę https://mdmprogram.com/kalkulator-mdm/ Kompleksowa aplikacja, która wyliczy wysokość Twojej dopłaty. Waha się ona w przedziale od 10 do 30% nieruchomości.

adamg

Re: Mieszkanie dla Młodych, nowe środki

Post autor: adamg » 10 sie 2017, 12:06

Słyszałem że cała kasa na dopłaty rozeszła się w kilka godzin. Zainteresowanie jest duże ale ja i tak nie spełniam warunków więc szukam normalnego mieszkania na kredyt bez dopłat, Nowe Odolany w Warszawie biorę pod uwagę, podoba mi się lokalizacja osiedla.

Sudołka

Post autor: Sudołka » 30 wrz 2017, 18:02

A co to program MDM nie działa cały rok? To sa jakies limity? Bo ja właśnie planuje kupić mieszkanie na Wilanowie na osiedlu Brzozowy Zakątek. .Mozna właśnie tam kupić mieszkanie w ramach MDM. Licze, że uda mi się kupić mieszkanie z dofinansowaniem. Brzozowy to fajne osiedle, blisko jest szkoła i dobra komunikacja do centrum.

Bozzon

Post autor: Bozzon » 06 paź 2017, 13:18

Nie kupujcie mieszkań w tym programie. Poczytajcie trochę o nim w internecie, sprawdźcie oferty, porównajcie je z innymi i sami wtedy zobaczycie, że kupowanie mieszkania w tym programie wcale nie jest takie opłacalne i moze się wręcz okazać, że przepłaciliście i gdybyście wzieli normalny kredyt na mieszkanie, to zapłacilibyście sporo mniej, bo raty kredytu byłyby niższe. Moi znajomi przekonali się o tym i teraz żałują, że kupili mieszkanie w tym programie. Ja teraz rozważam kupienie mieszkania w dzielnicy Wawer. Widziałem je na tej stronie http://www.mapanieruchomosci.pl/domy/wa ... awer/23/1/ i prawdę mówiąc uważam, że to bardzo dobra oferta.

ODPOWIEDZ