Porównywarka kredytów, pożyczek

Kalkulatory, porównywarki produktów finansowych, sprawdź jak obliczyć zdolność kredytową lub wysokość rat kredytu w poszczególnych miesiącach.
Forsaken

Re: Porównywarka kredytów, pożyczek

Post autor: Forsaken » 08 lut 2017, 15:58

Ja staram się korzystać tylko i wyłącznie ze sprawdzonych porównywarek finansowych. Ilość ofert dostępnych na money robi wrażenie. Z pomocy dobrej porównywarki naprawdę warto skorzystać, ponieważ ułatwić może ona podjęcie odpowiedniej decyzji.

Temistokleschr
Kontaktowanie:

Post autor: Temistokleschr » 21 lut 2017, 11:39

Pozabankowe pożyczki zawsze są troche ryzykowne i zawsze są mocno oprocentowane. Często warto zastanowić się czy np. lepszym rozwiązaniem nie jest pożyczenie od rodziny lub po prostu wykorzystanie debetu.

Napisałem ostatnio artykuł o innych metodach pozyskiwania kapitału, innych również od chwilówek.
Po więcej informacji zapraszam tutaj:
https://www.easyfinanse.pl/156,pozabank ... yczki.html

W obecnych czasach bardzo łatwo jest wplątać się w pętle kredytową, która z każdym kolejnym kredytem nas poddusza. Wtedy jedynym wyjściem jest kredyt konsolidacyjny i dobry doradca..

rudzik88

Post autor: rudzik88 » 15 cze 2017, 22:06

Jeśli nie wiesz, na jaką pożyczkę się zdecydować, skorzystaj z rankingu kredytów gotówkowych, ja sam z nich korzystałem, kiedy nie wiedziałem, na co się zdecydować. Przy okazji można też trochę ciekawostek na ten temat tam poczytać. Także doinformujesz się dobrze i wtedy będziesz lepiej wiedział co i jak łatwiej Ci będzie podjąć decyzję.

WiktorON

Post autor: WiktorON » 21 cze 2017, 10:52

Na spacerze do banku zaoszczędzimy pewnie dobrą godzinę. W tym czasie uda się sprawić 3-5 różnych portali. Szanującym klienta i rzetelnym rozwiązaniem jest https://hipoteki.net/ Dane są aktualne, a to jest bardzo ważne. Tym bardziej, że czaka nas, o dziwo pobudzenie w hipotekach w środku wakacji. Wszystko przez nowelizację ustawy programu Mieszkanie dla Młodych. Według mieszkanieDM teraz w puli będzie prawie 70 mln - 37 z niewykorzystanych 5% i i 30 od wszystkich tych, którzy zrezygnowali.

nikola

Post autor: nikola » 03 sie 2017, 14:07

ostatnio przekonałam się że nie ma co sie bawić w kredyty. Braliście osttanio? przeciez te procedury ciągną się w nieskończoność, ciągają cłowieka kilka razy do placówki.. no nic fajnego. Potrzebowałam niewielkiej sumy więc postanowiłam że spróbuję z pożyczką pozabankową. dodzwoniłam się do https://wnet-pozyczka.pl/ i wiecie co? jeden telefon i w niedługim czasie pieniądz były na moim koncie.

Adamila021

Post autor: Adamila021 » 08 paź 2017, 10:58

Za pomocą takich porównywarek możecie bez problemu i to dosłownie w parę minut wybrać odpowiednia pożyczkę. Jednak jak już zdecydujecie się na jakąś firmę poczytajcie także opinie o niej. Powinny również pomóc w wyborze. Ja tak właśnie znalazłam pożyczkę.

ODPOWIEDZ