Ranking lokat bankowych

Kalkulatory, porównywarki produktów finansowych, sprawdź jak obliczyć zdolność kredytową lub wysokość rat kredytu w poszczególnych miesiącach.
Bozzon

Re: Ranking lokat bankowych

Post autor: Bozzon » 03 lut 2017, 11:31

Nie korzystałbym z takich rankingów lokat bankowych, bo nie sądzę, że te wszystkie rankingi lokat są na bieżąco aktualizowana i jest wysoce prawdopodobne, że samodzielnie na własną rękę przeglądając kilkadziesiąt stron banków i ich oferty lokat bankowych znajdziecie dużo lepszą ofertę niż korzystając z rankingu lokat jak i rożnych porównywarek lokat. Ze swojej strony mogę Wam polecić lokatę od Santander Consumer Bank. Mają dość dużą kwotę minimalną, bo wynosi ona 20%, ale dzięki temu możemy więcej zarobić.

mojuzytkownik

Re: Ranking lokat bankowych

Post autor: mojuzytkownik » 16 mar 2017, 23:12

mojuzytkownik pisze:
07 cze 2016, 20:07
Dzień dobry,

Przyznaję, że nie wiedziałem gdzie umieścić mój wpis, narzędzia finansowe wydały mi się najlepszym miejscem.
Mam nadzieję, że nie dostanę od admina forum po łapkach za ten jeden odnośnik, ale chciałbym zaprosić do ranking-lokat.bankomaniacy.pl/ - serwis, który niedawno uruchomiłem i można powiedzieć, że jeszcze go testuję.

...
Rozwijając tytułowy post zapraszam do wersji skróconej w http://bankomaniacy.pl/lokaty-bankowe/ - znajdziesz tam lokaty bankowe i konta oszczędnościowe (z reguły) z promocyjnym oprocentowaniem, choć niekoniecznie (nie zawsze) niską kwotą wejścia.

ODPOWIEDZ