Mieszkanie dla Młodych, nowe środki

Kalkulatory, porównywarki produktów finansowych, sprawdź jak obliczyć zdolność kredytową lub wysokość rat kredytu w poszczególnych miesiącach.
WiktorON

Mieszkanie dla Młodych, nowe środki

Post autor: WiktorON » 21 cze 2017, 11:00

Okazuje się, że w Mieszkaniu dla Młodych w wakacje będzie dodatkowe 70 mln na dopłaty. to prawie 3 tys szczęśliwców. Średnia dopłata wyniosła ponad 25 tys złotych. Jednak wszystko zależy od lokalizacji i ceny nieruchomości w zestawieniu z liczbą wychowywanych dzieci. Wszystkie te współczynniki weźmie pod uwagę https://mdmprogram.com/kalkulator-mdm/ Kompleksowa aplikacja, która wyliczy wysokość Twojej dopłaty. Waha się ona w przedziale od 10 do 30% nieruchomości.

adamg

Re: Mieszkanie dla Młodych, nowe środki

Post autor: adamg » 10 sie 2017, 12:06

Słyszałem że cała kasa na dopłaty rozeszła się w kilka godzin. Zainteresowanie jest duże ale ja i tak nie spełniam warunków więc szukam normalnego mieszkania na kredyt bez dopłat, Nowe Odolany w Warszawie biorę pod uwagę, podoba mi się lokalizacja osiedla.

Sudołka

Post autor: Sudołka » 30 wrz 2017, 18:02

A co to program MDM nie działa cały rok? To sa jakies limity? Bo ja właśnie planuje kupić mieszkanie na Wilanowie na osiedlu Brzozowy Zakątek. .Mozna właśnie tam kupić mieszkanie w ramach MDM. Licze, że uda mi się kupić mieszkanie z dofinansowaniem. Brzozowy to fajne osiedle, blisko jest szkoła i dobra komunikacja do centrum.

Bozzon

Post autor: Bozzon » 06 paź 2017, 13:18

Nie kupujcie mieszkań w tym programie. Poczytajcie trochę o nim w internecie, sprawdźcie oferty, porównajcie je z innymi i sami wtedy zobaczycie, że kupowanie mieszkania w tym programie wcale nie jest takie opłacalne i moze się wręcz okazać, że przepłaciliście i gdybyście wzieli normalny kredyt na mieszkanie, to zapłacilibyście sporo mniej, bo raty kredytu byłyby niższe. Moi znajomi przekonali się o tym i teraz żałują, że kupili mieszkanie w tym programie. Ja teraz rozważam kupienie mieszkania w dzielnicy Wawer. Widziałem je na tej stronie http://www.mapanieruchomosci.pl/domy/wa ... awer/23/1/ i prawdę mówiąc uważam, że to bardzo dobra oferta.

agA.H

Post autor: agA.H » 20 sty 2018, 14:40

Mi się wydaje, że generalnie rzecz biorąc warto równeż zadbać o właściwe ubezpieczenie mieszkania... Dość interesjące oferty w tym zakresie znaleźć można np. tu strzezdom.pl :)

finananasowa

Post autor: finananasowa » 07 lut 2018, 12:45

To już koniec tego programu. Jestem ciekawa, jak będzie wyglądała sytuacja finansowa tych osób za jakiś czas.

matias4

Post autor: matias4 » 20 lut 2018, 13:45

Cóż, program "Mieszkanie dla młodych" dobiegł już końca i praktycznie wygasł. Niby miał go zastąpić program "mieszkanie plus",ale jak na razie, nie widzę przed nim większych perspektyw. Chociażby dlatego, że rzeczywistość jest taka, że ostatnio, wczoraj, jeśli pamięć mnie nie zawodzi, ogłoszono, że nie ma szans, aby polskie państwo w ciągu 12 lat (do 2030 roku) wybudowało milion mieszkań. Ja więc nie zamierzałem czekać na żadne programy, po prostu wziąłem kredyt i teraz cieszę się własnym lokalem.

adamg

Post autor: adamg » 29 lip 2018, 16:39

Zdaje się że program MdM nie działa już od początku ub roku. Mnie się jeszcze udało załapać ale szału nie ma. Rekompensatą jest to że mieszkam na wspaniałym warszawskim osiedlu. A to za sprawą firmy per modum która zarządza wspólnotą i dba żeby mieszkało się po ludzku.

BuncQuobbequedn

Post autor: BuncQuobbequedn » 13 wrz 2018, 19:26

Niedawno zdołałem w końcu kupić własne cztery kąty. Z tego też powodu radosnym chwilą, chciałbym je zabezpieczyć. Mam małe doświadczenie w tym aspekcie i z tego powodu pragnąłbym się Was w tej materii doradzić. W oko wpadły mi takie propozycje jak https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/ubezpieczalnia/pzu PZU Dom Plus w ubezpieczeniemieszkania.pl. Co na ten temat sądzicie?

Wiesllaw332
Kontaktowanie:

Post autor: Wiesllaw332 » 16 wrz 2018, 16:03

a jaki projekt jest najlepszy?

ODPOWIEDZ