Skuteczne metody reklamowania swojego biznesu.

W tym miejscu można opisać wszelkie zagadnienia związane z finansami, bankowością, które nie pasują do kategorii powyżej.
aniamajor
Posty: 2
Rejestracja: 12 wrz 2017, 22:44

Re: Skuteczne metody reklamowania swojego biznesu.

Post autor: aniamajor » 12 wrz 2017, 22:49

W dzisiejszych czasach problem z reklamą jest taki, że praktycznie wszystko jest wtórne i nudne. Reklama jest nachalna i wszechobecna, co daje jej bardzo negatywne nacechowanie. Moim zdaniem czasem nie trzeba wiele, żeby osiągnąć zamierzany efekt. Czasem jedno dobre hasło czy profesjonalnie zaprojektowane logo może zdziałać więcej niż nie wiadomo jak wymyślny i drogi spot reklamowy. W temacie projektowania znaku firmowego warto skorzystać ze sprawdzonych firm, przykładem może być INB Marketing z Lublina.

Sudołka
Posty: 24
Rejestracja: 29 gru 2016, 15:05

Re: Skuteczne metody reklamowania swojego biznesu.

Post autor: Sudołka » 17 wrz 2017, 14:28

Moim zdaniem całkiem niezłym sporobem na promocję jest udział w targach branżowych. Ja staram się często wystawiać swoje produkty na takich eventach. Mam specjalnie przygotowane stoisko (wykonała je firma Berkano http://www.berkano.pl/) więc nie trudno mi zareklamowac swój produkt. Targi to nie tylko miejsce na pozyskanie klienta ale także na nawiązanie kontaktów biznesowych.

kartofel
Posty: 7
Rejestracja: 19 wrz 2017, 16:11

Re: Skuteczne metody reklamowania swojego biznesu.

Post autor: kartofel » 20 wrz 2017, 16:00

Przy wszechobecnym przesycie wszystkimi środkami przekazu, zauważam, że coraz więcej osób docenia, jak firma stawia na minimalizm w swoich reklamach. Czyli np. daje ulotki albo wywiesza grafiki przyciągające oko bez żadnych opisów, haseł itd., rozdaje drobne gadżety zainteresowanym osobom z widocznym logiem, nie stara się wychylać na pierwszy plan, tylko spokojnie buduje swoją kampanię marketingową, bez rozmachu i splendoru. I to nie tylko tendencja u młodych, początkujących firm, duże kolosy i marki też sięgają po takie metody, bo widzą, że to daje rezultaty. Dla mnie, jako odbiorcy, zawsze ważne jest to, że na relacji przedsiębiorca - klient zawsze pamiętamy o tym, że po drugiej stronie jest człowiek. Przychylniej spoglądam na reklamy czy wpisy, które mają bardziej bezpośredni zwrot do adresata i mają funkcje angażujące. Przez to rośnie uczucie utożsamiania się z marką czy produktem i to jest fajne w nowoczesnym marketingu, że można to zrobić niewielkimi nakładami finansowymi.

Biurka
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:10

Re: Skuteczne metody reklamowania swojego biznesu.

Post autor: Biurka » 30 wrz 2017, 18:17

Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jaką działalnością się trudnimy, lub zamierzamy to robić niebawem. Wydaje mi się jednak, że zamiast robić to samemu niezbyt skuteczną metodą prób i błędów, o wiele lepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania specjalistom. Dobre agencje marketingowe uporają się ze wszystkim w mgnieniu oka.

AnnaMarie711
Posty: 18
Rejestracja: 19 kwie 2017, 17:58

Re: Skuteczne metody reklamowania swojego biznesu.

Post autor: AnnaMarie711 » 06 paź 2017, 19:55

Form reklamy jest cala masa, musicie tylko dobrać coś odpowiedniego do waszego profilu. Polecam próbować różnych metod, któraś na pewno zadziała, nie można też się za szybko poddawać. Reklama potrzebuje trochę czasu:) Polecam może stworzyć profesjonalną wizytówkę swojej firmy czyli film promocyjny. Agencja Filmowa - zajmuje się produkcją takich filmów, myślę, że warto skorzystać z ich usług

vicky195
Posty: 36
Rejestracja: 28 lis 2016, 10:12

Re: Skuteczne metody reklamowania swojego biznesu.

Post autor: vicky195 » 27 gru 2017, 22:10

Wiele firm ma ograniczone możliwości finansowe, także nie stać ich na najskuteczniejsze metody reklam. Przy ograniczonym budżecie skupiłabym się na reklamie zewnętrznej, np. na billboardach, albo witrynach, czy samochodzie - możliwości jest wiele. Odpowiednie materiały reklamowe można zlecić choćby na http://www.zenit24.eu - mają w tym sporą wprawę, także reklamy są dość profesjonalne i bardzo trwałe, niezłe wrażenie robią zwłaszcza ich reklamy świetne.

ODPOWIEDZ