Promocja firmy

W tym miejscu można opisać wszelkie zagadnienia związane z finansami, bankowością, które nie pasują do kategorii powyżej.
jumbi

Re: Promocja firmy

Post autor: jumbi » 08 sie 2017, 10:23

Nie dla każdej branży będzie to dobre rozwiązanie ale może zorganizowanie konferencji dla potencjalnych klientów czy partnerów biznesowych. Zobacz sobie jakie są koszty takiego przedsięwzięcia: http://nowymarketing.pl/a/7281,ile-napr ... onferencji

sitte

Post autor: sitte » 22 sie 2017, 13:22

Ja na przykład bardzo sobie chwalę przeprowadzaną kampanię SEO przez Aurora Creation . Efekty pojawiły się bardzo szybko,moja strona internetowa stała się bardziej widoczna w wyszukiwarkach i widać, że ruch jest zwiększony, pojawiają się także nowi klienci. Jestem pozytywnie zaskoczona

Sudołka

Post autor: Sudołka » 25 sie 2017, 12:15

Moim zdaniem najlepiej sprawdza się reklama na targach branżowych. Klient podchodząc do stoiska może wypróbować usługę czy produkt i przekonać się, że właśnie tego potrzebuje. Podstawą tylko jest zachęcenie klienta. Trzeba przygotować odpowiednie stoisko targowe - najlepiej spersonalizowane pod konkretny produkt. Takie stoiska oferuje firma Berkano. Projektują i wykonują stoiska na zamówienie, nawet dla bardzo wymagających klientów.

adamg

Post autor: adamg » 28 sie 2017, 11:58

A czy pamiętacie że własną firmę można też promować dzięki atrakcyjnym gadżetom http://www.izisport.pl/produkty.html ? Na takich torbach i pokrowcach można zamówić też dowolny nadruk a przydadzą się w bardzo wielu miejscach, między innym warsztatach samochodowym, sklepach i wypożyczalniach ze sprzętem sportowym, firmach odzieżowych, pralniach, siłowniach itp.

Adamila021

Post autor: Adamila021 » 30 sie 2017, 19:56

Warto na samym początku przed wzięciem sie za promocje firmy zadbac o to żeby klienci wgl mogli was znalezc. Do tego potrzebna jest nie tylko reklama ale także jakiś szyld, tabliczka informacyjna czy wizytówka na drzwi waszego gabinetu. Jeżeli interesuje wasm takie zaopatrzenie do firmy to polecam wam ofertę od firmy http://www.grawernia.pl/k36,szyldy-tabl ... drzwi.html

Marikaa05

Post autor: Marikaa05 » 06 wrz 2017, 10:48

Nie tylko internet jest bardzo waznym miejsce na wasza promocje, choc uwazam ze jest niezwykle wazny. Polecam rowniez docierac do klientow lokalnie, przez odpowiednie akcje promocyjne. mozecie do nich wykorzystac modelki i hostessy z Papilio Agency i zrobic ciekawa sesje fotograczna, pokaz mody czy prezentacje produktow

felikslipiec

Post autor: felikslipiec » 02 lis 2017, 14:55

Reklama online jest zdecydowanie najskuteczniejsza, zdecydowanie opłaca się w nią inwestować. Pozycjonowanie strony możę przynieść bardzo dobry efekt, ale należy zlecić je profesjonalistom - dzięki ich działaniom poprawi się widoczność naszej strony w wynikach wyszukiwania i tym samym, dotrzemy do większej liczby klientów :)
Pozostając w temacie działań marketingowych, ostanio znalazłem naprawdę ciekawy artykuł, dotyczący movement marketingu. Myślę, że może Was zainteresować: https://sem7.pl/blog/movement-marketing-jak-poruszyc-konsumenta-i-zyskac-jego-poparcie To bardzo ciekawa forma promocji, którą coraz częściej wdrażają do swoich strategii międzynarodowe korporacje. Warto się tym zainspirować :)

biza11

Post autor: biza11 » 28 lis 2017, 18:29

:D ulotki,gadżety

marysia20

Post autor: marysia20 » 29 lis 2017, 14:25

Ja również jestem zdania że reklama online jest bardzo skuteczna ,wiele osób decyduje się na pozycjonowanie strony . Ważne jest czy taka firma jest rzetelna ,więc polecam wam ten artykuł o raportach SEO www.seo.zgred.pl/raport-seo-dla-klienta-dluga-droga-do-transparentnosci-4484 dzięki takiemu artykułowi będziemy wiedzieć czy firma zrobiła wszystko za co my płacimy . Artykuł jest napisany w dość prostu sposób ,więc każdy go zrozumie , polecam wszystkim którzy chcą bądź juz korzystają z takich firm.

yoshii4

Post autor: yoshii4 » 05 gru 2017, 12:30

Przy wyborze formy promocji dla firmy należy wziąć pod uwagę branżę w jakiej działa oraz obszar działań. W przypadku firmy ogólnokrajowej z większym budżetem proponuję reklamę w telewizji połączoną z promocją w sieci. U nich http://tradeone.eu można zlecić odpowiedni spot reklamowy - są kreatywni i doświadczeni i co ważne, mają przystępne stawki.

ODPOWIEDZ