Promocja firmy

W tym miejscu można opisać wszelkie zagadnienia związane z finansami, bankowością, które nie pasują do kategorii powyżej.
Krystex

Re: Promocja firmy

Post autor: Krystex » 07 lis 2016, 11:01

Faktycznie ciekawa forma reklamy, ale nie sprawdzi się ona we wszystkich branżach. Np w przypadku sklepów internetowych doskonale sprawdzają się reklamy Shopping Ads, które możemy uruchomić jeśli posiadamy plik produktowy, którego utworzenie możemy zlecić zewnętrznej firmie. Ostatnio wiele się zmienia w reklamach Shopping Ads i np. Google nie tak dawno wprowadził wyświetlanie się tego typu reklam w grafice w wynikach wyszukiwania na urządzeniach mobilnych.

InvestQueen

Post autor: InvestQueen » 07 lis 2016, 11:05

Też uważam , że dobry marketing jest podstawą sukcesu w biznesie. Z własnego doświadczenia wiem, że pozycjonowanie i google adwords dobrze robione, dają dużo klientów.

andzej70

Post autor: andzej70 » 10 lis 2016, 10:51

Grunt to znaleźć agencje która ma spore doświadczenie z tworzeniem takich kampanii reklamowych, ostatecznie to oni dysponują naszymi pieniędzmi. Z doświadczenia mogę powiedzieć że dobrze dobrany budżet i profesjonalna agencja mogą zdziałać cuda od w marketingu naszej firmy.

InvestQueen

Post autor: InvestQueen » 18 lis 2016, 11:57

Jeśli chodzi o marketing, to nic nie ma prawa cenowo przebić chyba internetu. Kampanie google adwords to chyba najlepszy teraz wybór.

Polka

Post autor: Polka » 29 lis 2016, 12:36

Małym firmom opłaca się również zarejestrować na różnych portalach ogłoszeniowych, ze swojej strony mogę polecić portal favore - http://www.favore.pl/ :)

Buffet27

Post autor: Buffet27 » 02 gru 2016, 14:16

Warto pomysleć o facebooku. Obecnie wszystkie firmy i partie polityczne tam są. Facebook, google adwords i pozycjonowanie-najlepiej mieć wszystkie trzy.

Julka012

Post autor: Julka012 » 06 sty 2017, 23:18

Oczywiście,że bez odpowiedniej reklamy firma nie zaistnieje na rynku. Z własnego doświadczenia wiem ,że takie działania należy przekazywać w ręce jedynie prawdziwych specjalistów. Agencja Red8Events http://krajowy.biz/firma,red8eventspl ma właśnie na koncie takie kampanie promocyjne jak dla Ibuprom i Apap w Polsce oraz Porsche, Volvo itp za granicą. Współpraca z nimi zapewni Ci sukces nie tylko na szczeblu lokalnym,dlatego warto zastanowić się nad ich ofertą.

Kar_ol

Post autor: Kar_ol » 30 sty 2017, 19:48

Polka pisze:Małym firmom opłaca się również zarejestrować na różnych portalach ogłoszeniowych, ze swojej strony mogę polecić portal favore
Zgadzam się, mój znajomy ma firmę na http://www.favore.pl/ i chwali sobie dużą ilość zleceń :)

yoshii4

Post autor: yoshii4 » 01 lut 2017, 11:29

rudzik88 pisze:Jeżeli chcecie rozwijać swoją firmę i pozyskać więcej odbiorców, to filmy promocyjne powinny w tym pomóc.
Jak najbardziej się zgadzam, takie filmy można wykorzystać zarówno do tradycyjnej reklamy w telewizji, jak i do reklamy w internecie, np. w mediach społecznościowych, czy na różnych serwisach. Takie materiały można też wykorzystać na własnej stronie, np. do przedstawienia oferty. Do produkcji takiego filmu promocyjnego warto wybrać doświadczoną agencję reklamową, w Opolu zajmują się tym m.in. http://www.besteyestudio.pl - mają bogate doświadczenie w branży filmowej i telewizyjnej, także warto ich sprawdzić.

Bozzon

Post autor: Bozzon » 14 mar 2017, 09:44

Ja w swojej strategi reklamowej postawiłem na e-mail marketing. Ogólny wygląd i treść mailingu decydują o tym, czy odbiorca przeczyta ofertę i w nią kliknie. Wiadomość powinna być atrakcyjna i jednocześnie prosta w odbiorze. Mając kilka sekund na przykucie uwagi i przekazanie sensu oferty, trzeba zadbać o to, żeby dobrze oddać wartość naszych produktów w wiadomości. Co więcej, trzeba się też upewnić, że subskrybenci będą wiedzieć, co należy wykonać po przeczytaniu maila. Wezwanie do działania, powinno wprost nakierować ich na naszą stronę docelową lub innego miejsca, na które chcemy ich w danym momencie przekierować. Proces wdrożenia email marketingu nie musi być skomplikowany. Najważniejsze jest aby nasza baza odbiorców była dostosowana do profilu naszej działalności. Samemu bardzo często w tym miejscu popełniamy najwięcej błędów, bo nie potrafimy dotrzeć do odpowiedniej grupy odbiorców. W takich sytuacjach najkorzystniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty bazy danych przygotowanej przez specjalistyczne firmy.

ODPOWIEDZ