TomGruz remont mieszkania

W tym miejscu można opisać wszelkie zagadnienia związane z finansami, bankowością, które nie pasują do kategorii powyżej.
Julka012

TomGruz remont mieszkania

Post autor: Julka012 » 27 wrz 2016, 13:06

Planujesz remont mieszkania ale nie wiesz komu powierzyć transport mebli, wyburzanie ścian i wywóz gruzu? W tym celu warto zasięgnąć pomocy specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tej branży. Polecam więc zaufaną firmę TomGruz, którzy cieszą się niesłabnącą popularnością na Mazowszu i w Warszawie. Usługi wyceniają indywidualnie według potrzeb klienta,co jest jedną z wielu zalet firmy.

garniko

Re: TomGruz remont mieszkania

Post autor: garniko » 18 maja 2017, 11:26

Ja jak się remontowałem to niestety ale zapodziałem przez firmę przeprowadzkową moje garnki od ExitoPolska.com.

dzwiedz

Re: TomGruz remont mieszkania

Post autor: dzwiedz » 26 lip 2017, 09:53

Remont to wcale nie jest łatwa sprawa. Ja jestem obecnie na etapie wykończenia domu i wiem, jaka to jest ciężka walka. Ostatnio na przykład wybierałam listwy przypodłogowe i najlepsza okazała się listwa podłogowa mdf.

finansiak

Re: remont mieszkania

Post autor: finansiak » 16 paź 2017, 01:12

Planując remont, zawsze warto zasięgnąć opinii fachowca w danej dziedzinie. Ostatnio chciałem zmienić płytki w łazience, pomyślałem, że zrobię to sam. Efekt był tragiczny... Poszukałem więc co nieco i znalazłem niedaleko mnie firmę malhaus http://malhaus.pl/ Zadzwoniłem, przyjechali, wytłumaczyli co jest źle, powiedzieli jak mogą pomóc, za darmo zrobili wycenę. Nie namyślałem się długo, podpisaliśmy umowę. W kilka dni było po sprawie a ja się tygodniami męczyłem, ech...
Pamiętajcie, że nie ma co samemu kombinować jak się człowiek na tym nie zna.

ODPOWIEDZ