Inwestowanie w nieruchomości - Wrocław

W tym miejscu można opisać wszelkie zagadnienia związane z finansami, bankowością, które nie pasują do kategorii powyżej.
Soerimik

Inwestowanie w nieruchomości - Wrocław

Post autor: Soerimik » 19 sie 2016, 12:03

Witajcie. Co sądzicie o inwestowaniu w nieruchomości. Ostatnimi czasy we Wrocławiu powstaje coraz to więcej nowych budynków mieszkalnych moim zdaniem daje to duże szanse na dobrą inwestycje. Oczywiście jest to kosztowna inwestycja ale we Wrocławiu nie brakuje ludzi, którzy z chęcią kupują mieszkania pod wynajem.

jutrzejsza

Re: Inwestowanie w nieruchomości - Wrocław

Post autor: jutrzejsza » 28 lis 2016, 00:39

Ja inwestuję w mieszkania od wielu lat m.in. również we Wrocławiu. Jeśli ktoś ma tylko pieniądze na to, to jest to bardzo dobry pomysł. Ja nie narzekam. Mieszkania zawsze kupuję od Activ Investment. Jak dla mnie najbardziej zaufany deweloper. Mają dobre ceny, najlepsze lokalizacje, 20 letnie doświadczenie. Budują w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Jeśli mam coś poradzić to najlepiej kupować mieszkania w większych miastach i robić bardziej luksusowe apartamenty. Co prawda w dużych miastach mieszkania są droższe, ale znacznie więcej można też z nich wyciągnąć. Szczególnie gdy mieszkanie ma dobrą lokalizację. Ostatnio Activ Investment np. przygotowało ofertę dla inwestorów w Krakowie w związku z apartamentami Mogilska. Można kupić jedno mieszkanie z wydzielonymi 2 kawalerkami. Robią 2 aneksy, 2 łazienki i oddzielają je robiąc wspólny korytarz. Sposobów na inwestowanie w nieruchomości jest naprawdę wiele. Najtrudniej jest z pierwszym mieszkaniem, a później już leci.

b0b

Post autor: b0b » 09 gru 2016, 15:02

Tego typu inwestycja wydaje sie byc czyms sprawdzonym, jednak zawsze i wszedzie nalezy byc ostroznym. Sam zastanawiam sie nad zainwestowaniem w kupno jakichs mieszkan, a najlepiej kamienicy w celu ich pozniejszego wynajmowania. Moze co do drugiej opcji to narazie nie mam jeszcze takiego budzetu, ale to kwestia czasu. Moze podsuniecie mi jakies wskazowki w jakim miejscie najlepiej dokonac tego typu inwestycji, zalezy mi bardzo jak najwiekszym zysku. Od dluzszego czasu czytam tez w sieci rozmaitego rodzaju poradniki sluzace poczatkujacym inestorom, roznego rodzaju wskazowki jak zaczac i moja uwage przykul ten blog http://panoramafirm.pl/blog/nieruchomos ... towac.html Jesli interesuje Was ten temat, a niekoniecznie chcecie niewiadomo ile wylozyc na start to wystarczy w sumie wolne mieszkanie (jesli owe posiadacie) przygotowanie odpowiednio umowy najmu i mozecie cieszyc sie dodatkowym zrodlem dochodu.

Beata.bea

Post autor: Beata.bea » 23 sty 2017, 00:20

Witam. Od kilku lat zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości. Przy tego typu działaniach najlepiej wybrać duże miasta. W moim przypadku jest to Wrocław. Mieszkania można wynająć młodym małżeństwo i oczywiście studentom. Coraz więcej ludzi szuka naprawdę wysokiego standardu więc warto włożyć w odremontowanie mieszkań w strategicznych lokalizacjach. Ważny jest też sprawdzony pośrednik lub deweloper. We Wrocławiu współpracuje z biurem Gross Nieruchomości. Wszelkie sprawy prawne także załatwiam z nimi od ręki. Inwestowanie w nieruchomości może być odrobinę ryzykowne, ale jeśli wiemy jak działać- to zyskamy. Powodzenia

Bozzon

Post autor: Bozzon » 25 sty 2017, 16:03

Jeśli szukacie mieszkań we Wrocławiu w dobrych lokalizacjach, o przystępnych cenach, to polecam zajrzeć tutaj https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszk ... oclaw.html . Sama zdecydowałam się kupić mieszkanie od tego dewelopera, bo miał moim zdaniem najlepszą ofertę na rynku i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Mieszkanie nie jest duże, bo ma tylko 2 pokoje, ale dla mnie jest wystarczające. Lokalizacja jest świetna, bo mam kawałeczek do rynku we Wrocławiu a osiedle jest bardzo spokojne i bezpieczne.

Penny

Post autor: Penny » 22 mar 2017, 13:37

Ja także inwestuje powolutku w nieruchomości. Zaczęłam właśnie od współpracy z Grossem jak przedmówca. Postawiłam na ich projekty na wyłączność, żeby później nie było niespodzianek.. Fajnie w Grossie podpowiedzieli mi jak organizować wynajem więc za to duży plus.

ADCKielce
Kontaktowanie:

Post autor: ADCKielce » 30 mar 2017, 11:42

polecamy się do pomocy przy sprzedaży i wynajmie w Kielcach http://www.adc-nieruchomosci.pl

Krystex

Post autor: Krystex » 06 kwie 2017, 12:36

Inwestycja w mieszkania to moim zdaniem jest teraz całkiem dobry biznes. Czytałem na http://www.uslugi-info.pl/kupno-mieszka ... -dylematy/ o dylematach ludzi, którzy chcą kupić mieszkanie. A my możemy im je zabrać poprzez zaproponowanie wynajęcia mieszkania. Zawsze można podpisać umowę na ileś lat w przód co da lokatorom poczucie bezpieczeństwa.

Helgus

Post autor: Helgus » 14 kwie 2017, 11:25

Przy kupnie mieszkania na wynajem warto poznać kilka faktów, polecam artykuł na ten temat: http://projekt.icea.pl/pewnynajemca-blo ... a-wynajem/
Może on okazać się pomocny jeśli nie chcemy się naciąć i narazić na straty.

dzwiedz

Post autor: dzwiedz » 02 maja 2017, 07:11

Jeśli planujecie jakąkolwiek inwestycję w nieruchomość to poczytajcie najpierw o tym, czym jest na przykład certyfikat leed. Wszystkie potrzebne informacje na ten temat znajdziecie na stronie G4E. Nieruchomość z certyfikatami nabiera dużo większej wartości.

ODPOWIEDZ