Własne biuro

W tym miejscu można opisać wszelkie zagadnienia związane z finansami, bankowością, które nie pasują do kategorii powyżej.
Michał010
Kontaktowanie:

Re: Własne biuro

Post autor: Michał010 » 24 lis 2016, 11:00

Najważniejsze to dopasowanie do naszych potrzeb i wymagań. Równie dobrze może to być gabinet czy biurowy kącik w domu, jeśli nie mamy zbyt wygórowanych wymagań. Jeśli jednak musimy pracować w biurze, to warto zadbać o najbardziej oczywiste elementy - fotel, biurko, komputer czy laptop. Przydatna też będzie mikrofalówka :P

lajla

Post autor: lajla » 23 maja 2017, 12:04

Wiem coś o tym :) u moich kontrahentów obieg dokumentów trwa czasami i 90 dni paranoja! Tym bardziej, że jestem małym przedsiębiorcą i nie mam sporego kapitału, a ludziom płacić muszę. Dlatego chcę zamówić oprogramowanie z Sas.com najpierw usprawnić przesył danych i kontakt z klientem w naszej firmie, tak by maksymalnie przyśpieszyc po naszej stronie realizację projektów. Wtedy przyśpieszymy obieg i może uda nam się wynegocjować termin płatności do 30 dni :)

biza11

Post autor: biza11 » 25 maja 2017, 16:55

A co myślicie o oprogramowaniu MDM, które umożliwia zdalne zarządzanie urządzeniami mobilnymi, którymi posługują się pracownicy? Stosujecie takie rozwiązania u siebie ? Przynosi to efekty ?

sitte

Post autor: sitte » 08 wrz 2017, 08:55

Różnego rodzaju oprogramowania i systemy pomagają w prowadzeniu biura. My mamy stałą współpracę z firmą it z Wrocławia , ponieważ tworzą dla nas indywidualne rozwiązania, które znacznie ułatwiają pracę i kontakt z klientami

biza11

Post autor: biza11 » 22 wrz 2017, 19:08

W takim biurze powinno się zadbać przede wszystkim o płynny i sprawny obieg dokumentów. W tym celu warto skorzystać z oferty firmy https://www.baseline.pl/obieg-dokumentow/, która jest producentem elektronicznego obiegu dokumentów. To znacznie przyspiesza proces przepływu informacji w samej firmie jak i pomiędzy firmą a kontrahentami czy klientami.

Sudołka

Post autor: Sudołka » 26 wrz 2017, 17:47

Biuro to wizytówka firmy więc powinno byc urządzone elegancko i z rozmachem. Niech klienci widzą na co nas stać :) Przecież to świadczy o prestiżu firmy. Ja mam biuro urządzone stylowo - meble eleganckie a na podłodze marmur. Jeśli też chcielibyście mieć tak urzadzone biuro to zerknijcie na meble gabinetowe ze sklepu Art Styl Meble https://artstylmeble.pl/pol_m_Meble-Sty ... e-403.html . Właśnie tam można kupić meble stylowe do urządzenia biura na bogato

księgowa

Post autor: księgowa » 02 paź 2017, 13:03

Meble sa bardzo ważne, ale chyba w urządzaniu biura powinno się korzystać z takich ofert http://leasinglaptopa.pl/ProductDetails ... 76F61FEA9D Leasing komputerów pozwala na spokoje spłacanie rat. A na końcu dokonuje się wykupu. To bardzo dobra propozycja, nie trzeba od razu wykładać całej gotówki.

matias4

Post autor: matias4 » 17 paź 2017, 10:18

Ja tam swoje biuro urządziłem klasycznie, białe biurka do tego czarne tapicerowane fotele i komputery w tychże barwach. Nie jestem jakimś specjalnym ekspertem od aranżacji wnętrz, niemniej wychodzę z założenia, że biuro to podstawowe miejsce w funkcjonowaniu firmy, które musi prezentować się elegancko i rzetelnie. Jeśli ktoś z forumowiczów szuka biura, to mogę polecić ten portal officemap.pl - http://www.officemap.pl/search/list/?city=krakow .Dzięki niemu znalazłem dogodną lokalizację swojego biznesu w Krakowie -

kingato
Kontaktowanie:

Post autor: kingato » 17 paź 2017, 11:24

Niezła opcja na własne biuro !

kartofel

Post autor: kartofel » 20 paź 2017, 14:22

Jak firma zalicza się do tych średnich rozmiarem, warto zastanowić się nad urządzeniem porządnie wyglądającej recepcji. Taka firma potrzebuje mieć kogoś do umawiania spotkań, przyjmowania gości, organizacji szkoleń i innych wydarzeń dla pracowników, odbierania telefonów - nie można zrzucać tego wszystkiego na pracowników, bo to jest uciążliwe. Obecnie nie jest trudno z dostępem do profesjonalnie wyglądających mebli recepcyjnych, nawet w internecie można dostać gotowe.

ODPOWIEDZ