Własne biuro

W tym miejscu można opisać wszelkie zagadnienia związane z finansami, bankowością, które nie pasują do kategorii powyżej.
Piotr.Winogrodzki

Własne biuro

Post autor: Piotr.Winogrodzki » 18 gru 2015, 07:55

Jakie powinno być biuro? Mało rzeczy osobistych, od razu musi być dobry sprzęt? Jak wyglądają Wasze biura?

zupacebulowa

Re: Własne biuro

Post autor: zupacebulowa » 02 mar 2016, 20:00

Ogólne pytanie - zależy czym się zajmujesz. Mi wystarcza biurko, wygodny fotel i niezamulający komputer.

Finansiera

Post autor: Finansiera » 19 cze 2016, 19:32

Ja swoje biuro mam w domu :) Taki uporządkowany nieład, w którym czuję się świetnie i pracuje na spokojnie.

Piotr26

Post autor: Piotr26 » 26 lip 2016, 10:28

Teraz zastanawiam się na otwarciu własnej firmy
znalazłem ciekawy artykuł na ten temat
http://www.dobrepomyslynabiznes.pl/skad ... e-biznesu/

drokasia

Post autor: drokasia » 30 lip 2016, 22:46

No, to myślę, że nie będziesz od razu wynajmował nie wiem jakich reprezentacyjnych lokali. Na początek poradzę Ci zacząć od zarejestrowania firmy w wirtualnym biurze. w Warszawie takie miejsce jest np na przy metrze Stokłosy http://idid.pl/ Jak będą Ci potrzebne sale ładnie wyglądające i z dobrym sprzętem, to tam wynajmiesz na godziny, co będzie znacznie tańsze niż utrzymywanie własnego biura.

Majchrzak

Post autor: Majchrzak » 04 sie 2016, 11:53

Według mnie to jak prezentuje się biuro jest bardzo ważne. Szczególnie jeżeli podejmujesz klientów.
Ludzie mimo wszystko zwracają uwagę na aspekty wizualne i na tej podstawie oceniają. Czują się lepiej w nowoczesnych wnętrzach
niż takich rodem z PRL. Dodatkowo ważny jest zapach o czym wiele osób nie pamięta. Jeżeli chodzi o komfort pracy to dobre krzesło,
duże biurko i dobry komputer z połączeniem do szybkiego internetu.

Krystex

Post autor: Krystex » 04 lis 2016, 14:49

Jeśli szukanie komfortowego lokalu biurowego w stosunkowo niskiej cenie, to polecam sprawdzić oferty w tej wyszukiwarce http://www.officemap.pl/search/list/?city=poznan , bo mają ich bardzo dużo. Wszystkie lokale, które się w niej znajdują są nowoczesne, przestronne. Sama wyszukiwarka jest bardzo intuicyjna i bez trudu znajdziecie w niej lokale, które Was interesują. Możecie okreslić czy np. interesuje Was lokal klimatyzowany, itp.

InvestQueen

Post autor: InvestQueen » 07 lis 2016, 11:03

W mojej firmie nie ma żadnego przepychu. Są tylko niezbędne sprzęty. Wystawność jest zbędna w biurze, a biznesowe spotkania można organizować w restauracjach czy w innych miejscach.

dzwiedz

Post autor: dzwiedz » 19 lis 2016, 18:58

W biurze z reguły znajdziemy wiele komputerów. Warto pamiętać o tym, że komputery i laptopy bardzo lubią się psuć. Dlatego warto mieć namiar na dobre pogotowie komputerowe. W Częstochowie działa firma Optima-MD, oni mają bardzo dobrą ofertę. Warto poczytać i spisać sobie na wszelki wypadek ich namiary.

Polka

Post autor: Polka » 23 lis 2016, 11:08

Moim zdaniem wygląd biura jest bardzo ważny, nie może ono odstraszać klientów. Wiadomo, od razu nie będzie nie wiadomo jak reprezentacyjne, jednak ważne by było czyste, zadbane i nie było tam zbyt wiele osobistych rzeczy.

ODPOWIEDZ