Rozliczenia podatkowe

W tym miejscu można opisać wszelkie zagadnienia związane z finansami, bankowością, które nie pasują do kategorii powyżej.
Piotr.Winogrodzki

Rozliczenia podatkowe

Post autor: Piotr.Winogrodzki » 09 gru 2015, 12:31

Jeśli szukacie dobrego programu do rozliczeń podatkowych, tutaj znajdziecie dobry program- zobacz. Bardzo intuicyjny, łatwy w obsłudze. Z pewnością z jego pomocą rozliczycie się szybko i sprawnie.

Idalia

Re: Rozliczenia podatkowe

Post autor: Idalia » 10 gru 2015, 01:16

Nie odważyłabym się robić tego sama. :P

Bozzon

Post autor: Bozzon » 27 lut 2017, 12:16

Ja też nie znam się na podatkach i nie robię takich rzeczy sam. Program nie podpowie Ci co masz zrobić. Jeżeli chodzi i podatki i całą rachunkowość to ja postanowiłem zlecić je profesjonalistom. Wybrałem firmę https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/ TMF Group jest wiodącym na świecie niezależnym dostawcą profesjonalnych usług dla biznesu, posiadającym sieć ponad 120 biur zlokalizowanych w 80 krajach.

kamix34

Post autor: kamix34 » 31 mar 2017, 17:06

Jeśli chodzi o prywatne rozliczenia osoby fizycznej czyli PIT to uważam, że można je spokojnie samodzielnie wyliczyć z dobrym programem.
Natomiast jeśli w grę wchodzi działalność gospodarcza i rozliczasz ryczałt ewidencjonowany lub vat r to warto zadbać o dobre biuro rachunkowe. Ja preferuję taką usługę online, moim zdaniem najwygodniejsza i korzystna cenowo dla firmy. Jak zapatrujecie się na taka formę opieki nad księgowością?

biza11

Post autor: biza11 » 29 wrz 2017, 18:24

Rozliczenia podatkowe można teraz spokojnie ogarniać we własnym zakresie :) Bardzo pomocna jest np platforma https://wfirma.pl/. Można na niej z łatwością zarządzać księgowością, wystawiać faktury czy prowadzić magazyn. Ciągły dostęp do specjalistów, niskie koszta usługi.Myślę, że warto skorzystać :)

dzwiedz

Post autor: dzwiedz » 02 paź 2017, 12:27

Ja nie robię tego sama bo kompletnie się na tym nie znam. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie biuro rachunkowe.

evelajna

Post autor: evelajna » 05 paź 2017, 23:34

Ja mam podobne doświadczenia jak nikola. Śpię zdecydowanie bardziej spokojnie jak moją księgowość prowadzi doświadczone biuro rachunkowego. Ja ze swojej strony polecam firmę Kasprzyk i Niziołek z Gliwic ( drugą siedzibę mają w Sosnowcu ). Kompleksowe usługi związane z podatkami i dodatkowo kadrami co uważam za ogromny plus bo nie muszę zatrudniać kolejnej firmy zewnętrznej :)

Forsaken

Post autor: Forsaken » 30 lis 2017, 15:45

Według mnie nie ma nawet co zabierać się za księgowość i innymi podobnymi kwestiami na własną rękę. Zbyt łatwo można popełnić błąd, który wpędzi firmę w poważne tarapaty. Ja zdecydowanie wolałbym nawiązać współpracę z biurem podatkowym - a takich firm przecież dzisiaj nie brakuje. Sporo słyszałem o znajdującym się we Wrocławiu biurze Korf (tutaj adres strony http://korf.pl/), które w całkiem dużym stopniu jest w stanie wesprzeć mniejsze jak i większe firmy. Niektóre sprawy lepiej zostawić specjalistom. ;)

ODPOWIEDZ