Jak odzyskać należności od dłużników?

W tym miejscu można opisać wszelkie zagadnienia związane z finansami, bankowością, które nie pasują do kategorii powyżej.
deputo
Kontaktowanie:

Jak odzyskać należności od dłużników?

Post autor: deputo » 04 lut 2016, 17:01

Wszystko jedno czy prowadzisz działalność gospodarczą, w ramach której dłużnik nie zapłacił za wykonane usługi, czy pożyczyłeś pieniądze sąsiadowi i masz problem z odzyskaniem pieniędzy, zastanów się nad zatrudnieniem profesjonalnej firmy windykacyjnej. W ramach współpracy jesteśmy bardzo elastyczni co do kontaktu z dłużnikiem, działamy bezzaliczkowo, zapraszamy na http://www.deputo.pl.
Jeśli jesteście zainteresowani polskimi rozwiązaniami prawnymi, możecie także zajrzeć na blog.

tetrus
Kontaktowanie:

Re: Jak odzyskać należności od dłużników?

Post autor: tetrus » 05 lut 2016, 13:26

W moim przypadku bardzo pomocny przy odzyskaniu długu okazał się prywatny detektyw. Szczerze mogę polecić tę Agencję detektywistyczną działającą na terenie Dolnego Śląska i opolszczyzny http://prywatny-detektyw-wroclaw.pl/

felikslipiec

Post autor: felikslipiec » 13 gru 2016, 11:59

Jeśli chodzi o odzyskanie należności to możesz tak jak wyżej osoba wspomniała, wynająć detektywa do takiego zadania. Moim zdaniem detektyw to świetny wybór - sam korzystałem z biura detektywistycznego P. Alicji Słowińskiej i zdecydowanie polecam skorzystać, jeśli znalazłeś się w tak trudnej sytuacji.

InvestQueen

Post autor: InvestQueen » 20 gru 2016, 12:54

Zgłoście się do firm windykacyjnych. Tam wam powinni pomóc.

Buffet27

Post autor: Buffet27 » 27 gru 2016, 10:30

Dokładnie tak. Firm odzyskujących należności jest u nas bez liku. Nie powinno być z tym u nas problemu.

sitte

Post autor: sitte » 28 wrz 2017, 16:03

Szkoda w ogóle czasu na samodzielną windykację skoro można sprawę skierować do Idea Money. Oni odzyskali całą należność, nie musiałam się nawet angażować

lucjanna

Post autor: lucjanna » 10 paź 2017, 18:45

Też wydaje mi się, że jeśli chodzi o odzyskiwanie należności od dłużników, którzy znikają to najlepiej poradzi sobie z tym detektyw. Doświadczona osoba na tym stanowisku dokładnie wie jak szukać takich zapadających się pod ziemię dłużników!

ODPOWIEDZ