Skuteczne metody reklamowania swojego biznesu.

W tym miejscu można opisać wszelkie zagadnienia związane z finansami, bankowością, które nie pasują do kategorii powyżej.
ulryk194

Re: Skuteczne metody reklamowania swojego biznesu.

Post autor: ulryk194 » 28 sie 2017, 12:06

W przypadku jednej firmy skuteczna będzie reklama tradycyjna, a w przypadku innej nowoczesna. Z tych drugich dobre efekty daje reklama w mediach społecznościowych, w wyszukiwarkach i na tematycznych blogach i portalach. Dobrym pomysłem będzie film reklamowy kręcony z drona - można go wykorzystać do promocji zarówno w telewizji, jak i internecie. Filmowaniem z powietrza zajmują się m.in. w Best Eye Studio, na http://www.besteyestudio.pl/filmowanie-z-powietrza/ można zobaczyć jak to wygląda.

aniamajor

Post autor: aniamajor » 12 wrz 2017, 22:49

W dzisiejszych czasach problem z reklamą jest taki, że praktycznie wszystko jest wtórne i nudne. Reklama jest nachalna i wszechobecna, co daje jej bardzo negatywne nacechowanie. Moim zdaniem czasem nie trzeba wiele, żeby osiągnąć zamierzany efekt. Czasem jedno dobre hasło czy profesjonalnie zaprojektowane logo może zdziałać więcej niż nie wiadomo jak wymyślny i drogi spot reklamowy. W temacie projektowania znaku firmowego warto skorzystać ze sprawdzonych firm, przykładem może być INB Marketing z Lublina.

Sudołka

Post autor: Sudołka » 17 wrz 2017, 14:28

Moim zdaniem całkiem niezłym sporobem na promocję jest udział w targach branżowych. Ja staram się często wystawiać swoje produkty na takich eventach. Mam specjalnie przygotowane stoisko (wykonała je firma Berkano http://www.berkano.pl/) więc nie trudno mi zareklamowac swój produkt. Targi to nie tylko miejsce na pozyskanie klienta ale także na nawiązanie kontaktów biznesowych.

kartofel

Post autor: kartofel » 20 wrz 2017, 16:00

Przy wszechobecnym przesycie wszystkimi środkami przekazu, zauważam, że coraz więcej osób docenia, jak firma stawia na minimalizm w swoich reklamach. Czyli np. daje ulotki albo wywiesza grafiki przyciągające oko bez żadnych opisów, haseł itd., rozdaje drobne gadżety zainteresowanym osobom z widocznym logiem, nie stara się wychylać na pierwszy plan, tylko spokojnie buduje swoją kampanię marketingową, bez rozmachu i splendoru. I to nie tylko tendencja u młodych, początkujących firm, duże kolosy i marki też sięgają po takie metody, bo widzą, że to daje rezultaty. Dla mnie, jako odbiorcy, zawsze ważne jest to, że na relacji przedsiębiorca - klient zawsze pamiętamy o tym, że po drugiej stronie jest człowiek. Przychylniej spoglądam na reklamy czy wpisy, które mają bardziej bezpośredni zwrot do adresata i mają funkcje angażujące. Przez to rośnie uczucie utożsamiania się z marką czy produktem i to jest fajne w nowoczesnym marketingu, że można to zrobić niewielkimi nakładami finansowymi.

Biurka

Post autor: Biurka » 30 wrz 2017, 18:17

Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jaką działalnością się trudnimy, lub zamierzamy to robić niebawem. Wydaje mi się jednak, że zamiast robić to samemu niezbyt skuteczną metodą prób i błędów, o wiele lepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania specjalistom. Dobre agencje marketingowe uporają się ze wszystkim w mgnieniu oka.

AnnaMarie711

Post autor: AnnaMarie711 » 06 paź 2017, 19:55

Form reklamy jest cala masa, musicie tylko dobrać coś odpowiedniego do waszego profilu. Polecam próbować różnych metod, któraś na pewno zadziała, nie można też się za szybko poddawać. Reklama potrzebuje trochę czasu:) Polecam może stworzyć profesjonalną wizytówkę swojej firmy czyli film promocyjny. Agencja Filmowa - produkcja filmów wrocław zajmuje sie produkcją takich filmów, myślę, że warto skorzystać z ich usług

ODPOWIEDZ