Skuteczne metody reklamowania swojego biznesu.

W tym miejscu można opisać wszelkie zagadnienia związane z finansami, bankowością, które nie pasują do kategorii powyżej.
adamg
Posty: 22
Rejestracja: 16 maja 2017, 15:23

Re: Skuteczne metody reklamowania swojego biznesu.

Post autor: adamg » 28 sie 2017, 08:04

Na pewno warto wziąć pod uwagę wszystkie metody reklamy i opracować dobrą strategię marketingową ale podstawą są też atrakcyjne gadżety reklamowe http://www.izisport.pl/produkty.html na których można umieścić swoje logo, to zawsze się cieszy uznaniem potencjalnych klientów.

ulryk194
Posty: 37
Rejestracja: 05 lis 2016, 14:34

Re: Skuteczne metody reklamowania swojego biznesu.

Post autor: ulryk194 » 28 sie 2017, 12:06

W przypadku jednej firmy skuteczna będzie reklama tradycyjna, a w przypadku innej nowoczesna. Z tych drugich dobre efekty daje reklama w mediach społecznościowych, w wyszukiwarkach i na tematycznych blogach i portalach. Dobrym pomysłem będzie film reklamowy kręcony z drona - można go wykorzystać do promocji zarówno w telewizji, jak i internecie. Filmowaniem z powietrza zajmują się m.in. w Best Eye Studio, na http://www.besteyestudio.pl/filmowanie-z-powietrza/ można zobaczyć jak to wygląda.

aniamajor
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2017, 22:44

Re: Skuteczne metody reklamowania swojego biznesu.

Post autor: aniamajor » 12 wrz 2017, 22:49

W dzisiejszych czasach problem z reklamą jest taki, że praktycznie wszystko jest wtórne i nudne. Reklama jest nachalna i wszechobecna, co daje jej bardzo negatywne nacechowanie. Moim zdaniem czasem nie trzeba wiele, żeby osiągnąć zamierzany efekt. Czasem jedno dobre hasło czy profesjonalnie zaprojektowane logo może zdziałać więcej niż nie wiadomo jak wymyślny i drogi spot reklamowy. W temacie projektowania znaku firmowego warto skorzystać ze sprawdzonych firm, przykładem może być INB Marketing z Lublina.

Sudołka
Posty: 19
Rejestracja: 29 gru 2016, 15:05

Re: Skuteczne metody reklamowania swojego biznesu.

Post autor: Sudołka » 17 wrz 2017, 14:28

Moim zdaniem całkiem niezłym sporobem na promocję jest udział w targach branżowych. Ja staram się często wystawiać swoje produkty na takich eventach. Mam specjalnie przygotowane stoisko (wykonała je firma Berkano http://www.berkano.pl/) więc nie trudno mi zareklamowac swój produkt. Targi to nie tylko miejsce na pozyskanie klienta ale także na nawiązanie kontaktów biznesowych.

kartofel
Posty: 6
Rejestracja: 19 wrz 2017, 16:11

Re: Skuteczne metody reklamowania swojego biznesu.

Post autor: kartofel » 20 wrz 2017, 16:00

Przy wszechobecnym przesycie wszystkimi środkami przekazu, zauważam, że coraz więcej osób docenia, jak firma stawia na minimalizm w swoich reklamach. Czyli np. daje ulotki albo wywiesza grafiki przyciągające oko bez żadnych opisów, haseł itd., rozdaje drobne gadżety zainteresowanym osobom z widocznym logiem, nie stara się wychylać na pierwszy plan, tylko spokojnie buduje swoją kampanię marketingową, bez rozmachu i splendoru. I to nie tylko tendencja u młodych, początkujących firm, duże kolosy i marki też sięgają po takie metody, bo widzą, że to daje rezultaty. Dla mnie, jako odbiorcy, zawsze ważne jest to, że na relacji przedsiębiorca - klient zawsze pamiętamy o tym, że po drugiej stronie jest człowiek. Przychylniej spoglądam na reklamy czy wpisy, które mają bardziej bezpośredni zwrot do adresata i mają funkcje angażujące. Przez to rośnie uczucie utożsamiania się z marką czy produktem i to jest fajne w nowoczesnym marketingu, że można to zrobić niewielkimi nakładami finansowymi.

adamczakowa
Posty: 30
Rejestracja: 11 lip 2017, 13:54

Re: Skuteczne metody reklamowania swojego biznesu.

Post autor: adamczakowa » 22 wrz 2017, 09:43

ja zanim wyłożyłam spore pieniądze na reklamę zrobiłam zastrzeżenie nazwy. Lepiej mieć niż nie mieć ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości