Sprawnie prowadź biznes

W tym miejscu można opisać wszelkie zagadnienia związane z finansami, bankowością, które nie pasują do kategorii powyżej.
lajla

Re: Sprawnie prowadź biznes

Post autor: lajla » 23 maja 2017, 12:03

Kiedyś pracowałam w firmie, która miała oprogramowanie z Sas.com powiem wam że to zupełnie inna jakość pracy. Oprogrwamowanie robione na miarę wszystko intuicyjne. Wiadomo, że mikroprzedsiębiorstwa nie mają co śnić o takich rozwiązaniach, ale przecież każda firma się rozwija i może dojść do tego poziomu, by pozwolić sobie na takie profesjonalne opgrowamowanie

colina

Post autor: colina » 24 maja 2017, 12:21

Oprócz wszystkich takich narzędzi dodatkowych warto także pamiętać o regularnym przeprowadzaniu audytów z różnych dziedzin. Audyty dają możliwość zdiagnozowania problemu i usprawnienia funkcjonowania naszej firmy :) Wiem, że firma Rodl & Partner przeprowadza audyty wysokiej jakości!

biza11

Post autor: biza11 » 25 maja 2017, 16:56

Każda firma nie ważne czy związana z usługami, gastronomią czy inną dziedziną gospodarki potrzebuje przede wszystkim dobrego Internetu i ciekawej oferty związanej z telefonami. Ja ze swojej strony polecam usługi od T-mobile. Dla mnie jedna z lepszych ofert dostępnych na rynku.

sitte

Post autor: sitte » 02 cze 2017, 21:55

Prawda jest taka, że sprawne prowadzenie biznesu nie należy do łatwych zadań, ale jest to możliwe. Trzeba po prostu korzystać z gotowych narzędzi jak coaching talentów by wprowadzić przejrzysty i skuteczny system zarządzania personelem

danielamt77

Post autor: danielamt77 » 21 cze 2017, 10:38

By sprawnie prowadzić swój biznes musicie dbać o najwyzszy poziom uslug i produktów które chcecie sprzedawać. Szczegolnie wazne jest to w biznesach gastronomicznych.

Marikaa05

Post autor: Marikaa05 » 29 cze 2017, 20:35

Sprawne prowadzenie biznesu to przede wszystkim dbanie o wygodę klienta. Aby klient byl zadowolony musi mieć wygodę zakupów i przede wszystkim dobre ceny. By zadbać o wygodę klienta polecam mikropłatności MyBill, czyli szybki sposób na uiszczenie zapłaty za mniejsze zakupy lub też dostęp do treści on-line. Możecie też je wykorzystać do przeprowadzenia loterii czy konkursu.

sitte

Post autor: sitte » 04 lip 2017, 17:00

O tak, z tym też muszę się zgodzić, bardzo ważna jest dbałość o klienta. Trzeba zadbać o wygodę, ale także o pozytywny odbiór naszej marki, a w tym na pewno pomocne są programy lojalnościowe . Kiedyś gadałam z znajomym z branży, który właśnie taki program ma wdrożony w firmie i był z niego bardzo zadowolony, ponieważ sprzedaż z miesiąca mu rosła

Adamila021

Post autor: Adamila021 » 14 lip 2017, 15:39

na pewno dużym usprawnieniem w każdej firmie sa nowoczesne rozwiązania informatyczny. Oprogramowania dla firm, systemy, czy aplikacje biznesowe to swietna sprawa, dzięki której znacznie zautomatyzujecie wiele procesów w waszych firmach. Od finansów po zarządzanie logistyką, produkcją czy sprzedażą. Takie rozwiązania oferuje firma http://sidgroup.pl/

rekinbialy

Post autor: rekinbialy » 17 lip 2017, 15:41

Ja bym polecał przyjrzeć się obsłudze ABI i temu, czym się dokładnie zajmuje. Jest to stanowisko w firmie obowiązkowe do utworzenia przez każdego przedsiębiorcę - chyba, że chce się mieć problemy z GIODO, ale na ogół nie polecam. Tu nie chodzi tylko o przechowywanie dokumentów papierowych, choć co do tego też są określone wymogi. Mam na myśli całe zaplecze informatyczne, co się przechowuje na serwerach firmowych i jak się przesyła pliki między pracownikami albo na zewnątrz. Więcej można przeczytać chociażby tutaj: http://www.forsafe.pl/obsluga-administr ... informacji. Jest to o tyle istotne, że wiele się teraz słyszy o wykradaniu danych osobowych z firm, banków itd. i ustawodawcy postanowili w jakiś sposób z tym walczyć.

AnnaMarie711

Post autor: AnnaMarie711 » 24 lip 2017, 11:53

Myślę, że wszystkich biznesmenów, a szczególnie tych większych powinna zainteresowac ofertą centrum danych T-mobile http://biznes.t-mobile.pl/pl/centrum-danych-piaseczno . Dzięki temu możecie zabezpieczyć wszystkie swoje dane i aplikacje w firmie. Jak zabraknie wam miejsca na dyskach firmowych również możecie skorzystać z oferty storage :)

ODPOWIEDZ