Torby reklamowe - co sądzicie o takie formie promocji?

W tym miejscu można opisać wszelkie zagadnienia związane z finansami, bankowością, które nie pasują do kategorii powyżej.
rudzik88

Torby reklamowe - co sądzicie o takie formie promocji?

Post autor: rudzik88 » 21 wrz 2016, 10:18

Witam! Czy myślicie, że torebki foliowe z nadrukiem reklamowy są dobrym sposobem na promocję swojej firmy? Słyszałam, iż jest to bardzo dobra forma promocji. Folioplast jest firmą godną zaufania, stawiają na jakość, a zlecenie zawsze wykonane jest w czasie :)

Tomek1221
Kontaktowanie:

Re: Torby reklamowe - co sądzicie o takie formie promocji?

Post autor: Tomek1221 » 25 wrz 2016, 12:07

Taka forma promocji swojej firmy to dobre rozwiązanie, tym bardziej że jest mało takich torb reklamowych. A jak każdy wie, takie rzeczy przyciągają uwagę ludzi. Myślę, że nie stracisz na takiej formie promocji.

Darek3322

Post autor: Darek3322 » 10 paź 2016, 10:41

No w sumie racja, super pomysł z tymi torbami reklamowymi. To może nawet udać się.
Tylko musisz o to konkretnie zadbać.

Wojtas

Post autor: Wojtas » 11 paź 2016, 15:03

Mało jest takich torb reklamowych, więc może to naprawde jest jakiś sposób na formę promocji.

Sabina123

Post autor: Sabina123 » 26 paź 2016, 08:26

Witam! Pracuję w marketingu od kilku lat. Kiedy przychodzą do mnie klienci i się pytają - jaką formę reklamy im polecam, to zazwyczaj proponuję im zakładanie profili na portalach społecznościowych oraz inwestycje w gadżety reklamowe w tym właśnie torby reklamowe. Kwestia jeszcze taka, żeby było to opłacalne, dlatego tez warto korzystać z firm, które są tanie i solidne. Według opinii moich klientów jedną z lepszych firm jest http://torbydlafirm.pl/. Ja osobiście z niej nie korzystałam, ale jeżeli ktoś potrzebuje takiej usługi, to polecam. Jeśli chodzi o samą reklamę przez reklamówki, to jest to pomysł bardzo dobry i skuteczny! Pozdrawiam :)

felikslipiec

Post autor: felikslipiec » 09 gru 2016, 14:22

W przypadku mojego biznesu świetnie się sprawdziła poligrafia, a raczej usługi poligraficzne :) Bardzo pomocne w przypadku lokalnego biznesu, dzięki któremu zwiększyłem swój przychód na przestrzeni października oraz listopada 2,5-krotnie :)

aggga

Post autor: aggga » 20 sty 2017, 11:16

Jest to dobra forma promocji. Niemniej polecam zastanowić się nad zamówieniem jakiegoś porządnego gadżetu dla klientów. Torby foliowe to jedynie jednorazówki. Pójdą najpewniej do kosza.

Zdecydowanie lepszej jakości są torby bawełniane. Ich cena nie jest taka wysoka. Polecam zorientować się w hurtowni ubrań reklamowych Openwear:
http://www.openwear.pl/torby-bawelniane

Jest tam bardzo duży wybór toreb bawełnianych a ceny zaczynają sie od 2 zł.

AgataS
Kontaktowanie:

Post autor: AgataS » 03 lut 2017, 14:30

Promocja bardzo modna i wielu klientów weźmie taką torbę, jednak to promocja lokalna, tylko dla lokalnego biznesu.

TicTag

Post autor: TicTag » 17 cze 2017, 11:56

Torby jak najbardziej - podstawa to ciekawy wzór, żeby torbę chętnie nosili klienci.
Ja zamawiam koszulki i torby z nadrukami w https://www.terraprinting.eu/nadruki/sitodruk
Klienci lubią otrzymywać takie gadżety.

Magnat77

Post autor: Magnat77 » 06 lip 2017, 10:31

To dobry pomysł. Sam ostatnio kupiłem kilkaset. Torby reklamowe sprawiają, że firma jest lepiej spostrzegana - to bardzo fajna rzecz! Ostatnio zamawiałem stąd: https://diamond-druk.pl/torby-reklamowe i jak na razie najlepszy efekt. Próbowałem też w kilku innych miejscach. Następnym razem zobaczę gdzie indziej i zdecyduje czy zostanę z Diamond Druk na stałe :)

ODPOWIEDZ