Szkolić się?

W tym miejscu można opisać wszelkie zagadnienia związane z finansami, bankowością, które nie pasują do kategorii powyżej.
stewer

Re: Szkolić się?

Post autor: stewer » 31 paź 2016, 14:44

teresa28 pisze:Myślicie, że mając już prace warto sprawdzać jakieś nowe szkolenia ? To chyba zwiększa nasze kwalifikacje prawda?
Oczywiście,że zwiększa. Pozwala również utrzymać się na ,,fali" z uwagi na to,że konkurencja w biznesie jest spora. Duzo osób kończy kierunki finansowe w nadziei na znalezienie lepszej pracy. To jednak nie wszystko. Trzeba nieustannie się dokształcać ponieważ jest spora lista osób, które bardzo chętnie zajęłyby nasze stanowisko.

Sugeruję zastanowić się nad jakimś dobrym szkoleniem menadżerskim. Na przykład z zakresu;
- Prince2
- Itil
- PMP

Szkolenia te organizuje w większych miastach firma Inprogress. Firma z dużym doświadczeniem, stawiają na konkretną praktyczną wiedzę. Mogę za nich poświadczyć.

InvestQueen

Post autor: InvestQueen » 07 lis 2016, 11:08

Na wszystko musi być klient- to dobre założenie. Trzeba wiedzieć co, kto potrzebuje w danej firmie lub korporacji - i wtedy wykupować sobie szkolenia. Inaczej ponosi się ryzyko utraty pieniędzy czasu.

rudzik88

Post autor: rudzik88 » 08 lut 2017, 17:19

W mojej byłej pracy korzystałam z takich szkoleń. Były bardzo interesująco przedstawione, motywowały do dalszego działania. Myślę, że warto zrobić szkolenie sobie jak i pracownikom.

sitte

Post autor: sitte » 03 mar 2017, 22:59

Szkolenia są niezwykle istotne jeśli chcemy, by nasza firma prawidłowo prosperowała. Bardzo interesująco przedstawia się StrenthsFinder http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-opar ... ne-strony/ , czyli w skrócie mówiąc inwestycja w talenty pracowników. Naprawdę dużo sprawniej pracuje się zespołom, które mają przydzielone zadania w zgodzie ze swoimi predyspozycjami. Praca idzie szybciej i jest ona wykonywana z przyjemnością

vicky195

Post autor: vicky195 » 21 kwie 2017, 11:49

Warto się szkolić, ale w dziedzinach, tematach, które zwiększają szansę na dobrą pracę lub są w stanie poprawić efektywność pracy. Nie wszystkie szkolenia są warte uwagi, warto poszukać takich prowadzonych przez profesjonalistów, sprawdźcie te organizowane przez mindsupporters.

IwonaR

Post autor: IwonaR » 08 maja 2017, 10:23

Każdemu kierującemu firmą polecam szkolenia lean management prowadzone przez LMCG. Umożliwiają zapoznanie się z filozofią szczupłego zarządzania, narzędziami, efektami prowadzenia. Wprowadzenie Lean w firmie może być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Wzrost efektywności, konkurencyjności jest nie do pogardzenia. Na szkoleniach w LMCG dowiemy się jak to osiągnąć :)

aggga

Post autor: aggga » 26 maja 2017, 07:13

Zdecydowanie warto jest inwestować w wiedzę. Jest to coś czego nikt nam nie odbierze. Warto jest inwestować szczególnie w naukę języków. Niemieckiego, angielskiego.Jeśli wykażemy się dobrą znajomością jakiegoś języka obcego to będziemy mieli szansę na o wiele lepsze zatrudnienie niż bez tej znajomości....

Ze swojej strony polecam szkołę języków Speak up. Aktualnie do niej chodze i jestem bardzo zadowolona. Nie jest drogo, zajęć jst wiele ( można sobie je dopasować również do swojego czasu).
https://speak-up.pl/

yoshii4

Post autor: yoshii4 » 02 cze 2017, 13:18

Warto się szkolić, ale w dziedzinach, które mogą poprawić efektywność pracy, albo zwiększyć szansę na jej znalezienie. Warto wybrać szkolenie prowadzone przez fachowców, którzy potrafią przekazać wiedzę teoretyczną i praktyczną - sprawdźcie sobie szkolenia organizowane przez SEKO, warte uwagi jest zwłaszcza szkolenie z obsługi kadrowo-płacowej.

ODPOWIEDZ