Wyposażenie magazynu

W tym miejscu można opisać wszelkie zagadnienia związane z finansami, bankowością, które nie pasują do kategorii powyżej.
rudzik88

Wyposażenie magazynu

Post autor: rudzik88 » 31 sie 2016, 11:41

Hej! Czy ktoś z Was prowadzi swój magazyn może? Jestem w trakcie rozkręcania biznesu i zastanawiam się skąd wziąć odpowiednie palety. Chcę, aby były wytrzymałe i solidne :) Słyszałam o www.7Rsolution.pl - znajomy nie raz kupuje w tym sklepie i mówi, że obsługa i doradztwo na wysokim poziomie. Widziałam, że firma stawia na wprowadzenie nowości, także chyba są godni uwagi. Co sądzicie?

yoshii4

Re: Wyposażenie magazynu

Post autor: yoshii4 » 15 mar 2017, 16:45

Podstawą wyposażenia magazynu są meble, w większości przypadków najbardziej odpowiednie będą metanowe, natomiast tam, gdzie wymagane jest zachowanie większej higieny niezbędne są meble ze stali nierdzewnej. Co do mebli stalowych, to wykonują takie m.in. w Kesmet http://kesmet.eu - dzięki innowacyjnym rozwiązaniom są bardzo trwałe i spełniają najbardziej restrykcyjne wymogi sanitarne.

biza11

Post autor: biza11 » 28 cze 2017, 22:22

Mój mąż też jest na etapie wyposażania magazynu . Ostatnio zaopatrzył się w regały na palety. Jest bardzo zadowolony bo regały są zrobione z najwyższej jakości materiałów są solidne i trwałe.

Marikaa05

Post autor: Marikaa05 » 02 sie 2017, 08:56

Myśląc o wyposażeniu dla magazynu musicie również pomyśleć o waszych pracownikach i biurze dla nich. Jest to także bardzo istotny element wyposażenia firmy. Ekspresy do kawy do firmy będą świetnym rozwiązaniem w każdej firmie, nawet w takich magazynach :) Musicie w coś takiego zainwestować.

dzwiedz

Post autor: dzwiedz » 14 sie 2017, 09:05

Jeśli ma to być specjalistyczny magazyn to nie da się przejść obojętnie obok chłodni. Jeśli chodzi o systemy chłodzenia procesów przemysłowych to ja zachęcam do wizyty na stronie http://www.industrialfrigo.pl/category/ ... y-do-form/. To profesjonaliści, którzy na pewno doradzą Ci, co robić.

Adamila021

Post autor: Adamila021 » 15 sie 2017, 08:49

Czym jest magazyn bez odpowiedniego oprogramowania. Kazdy chyba z was wie, ze takie miejsce to bardzo skomplikowana logistycznie firma.Bez odpowiedniego wsprarcia technologicznego nie ma szans na ład i uporządkowanie wszystkiego. Dlatego też polecam wam zainwestowanie w systemy od firmy Nav24 . Mysle ze kazdy magazyn posiada na swoim wyposazeniu tego typu programy

biza11

Post autor: biza11 » 31 sie 2017, 11:37

Tutaj znajdziesz różne rodzaje regałów magazynowych . Powinny ci się przydać w prowadzeniu magazynu. Twój towar będzie zawsze na swoim miejscu oraz będzie można bezpieczne po niego sięgnąć .

Krystex

Post autor: Krystex » 01 wrz 2017, 09:24

A ja bym się żadną z tych rzeczy nie martwił. Jakbym potrzebował jakiegoś magazynu, nawet takie specjalistycznego z chłodnią to wszedłbym na https://www.warehouses.pl/pl/ i znalazł ogłoszenie o sprzedaży lub wynajmu takiego magazynu. Na pewno są one z całym wyposażeniem. I najprędzej bym jednak taki magazyn wynajął. Z założenia zacząłbym z niewielkim magazyn, a potem jakby się firma rozwijała to wynajmowałbym coraz to większe. Dlatego nie warto ani kupować, ani budować, bo jak firma się rozrośnie to co zrobić z takim magazynem jakby się potrzebowało jakiegoś większego?

Iwo

Post autor: Iwo » 20 wrz 2017, 19:51

Jeżeli szukasz wysokiej jakości palet, kontenerów, skrzynek, czy innych tego typu opakowań, to zajrzyj na: https://www.schoellerallibert.com/pl/pr ... ontainers/. Lekkie, trwałe, na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Mają duży wybór opakowań z tworzyw sztucznych, które są znacznie trwalsze i wygodniejsze w użytkowaniu od drewnianych.

Wiesllaw332

Post autor: Wiesllaw332 » 04 paź 2017, 17:25

Są specjalne firmy które oferują wyposażenie sklepów/magazynów. Wiadomo, wszystko zależy od budżetu, ale tutaj akurat nie ma co oszczędzać. Bo wyposażenie nie jest jakby nie patrzeć wizytówką biznesu.

ODPOWIEDZ