Promocja poprzez social media

Promocja strony w internecie jako nieodzowny element umożliwiający zarabianie w programach partnerskich.
Wojtas

Re: Promocja poprzez social media

Post autor: Wojtas » 12 paź 2016, 11:31

Warto płacić za tego typu usługi. Wizerunek budują naprawde dobry, dlatego warto skorzystać z ich usług.

Darek3322

Post autor: Darek3322 » 26 paź 2016, 16:13

Racja, wydasz raz a wizerunek będziesz miał na bardzo długo, więc jest to opłacalne.

Julka012

Post autor: Julka012 » 13 sty 2017, 15:25

Ja bym jednak zaczęła od skutecznej inwestycji w gadżety reklamowe jak np. kubki czy koszulki. Każdy na co dzień korzysta z takich rzeczy więc jest to dobry sposób na kreowanie wizerunku firmy. Firma gartees http://krajowy.biz/firma,garteespl zajmuje się produkcją i sprzedażą profesjonalnie wykonywanych gadżetów reklamowych, a na ich stronie można samemu zaprojektować własny nadruk. Nie jest to kosztowne jak np. duże kampanie reklamowe jednak taka promocja jest niezwykle skuteczna.

Forsaken

Post autor: Forsaken » 08 lut 2017, 15:56

Wykorzystanie portali społecznościowych to jeden z najprostszych i najskuteczniejszych sposobów na reklamę.

Finansiera

Post autor: Finansiera » 16 sie 2017, 11:08

Jest dużo fajnych sposobów na reklamę. Ja postawiłam na linki sponsorowane- http://adwordsgroup.pl/linki-sponsorowane/ , które dają o wiele lepsze efekty niż standardowe pozycjonowanie strony. Dzięki linkom sponsorowanym można osiągnąć bardzo wysoką pozycje w wyszukiwarce w przeciągu kilku dni. Dodatkowym atutem takiej kampanii jest to, że wyświetlanie jest zupełnie darmowe, płacisz tylko za kliknięcie w reklamę.

ODPOWIEDZ