Pozycjonowanie sklepu z herbatą

Promocja strony w internecie jako nieodzowny element umożliwiający zarabianie w programach partnerskich.
agawr

Re: Pozycjonowanie sklepu z herbatą

Post autor: agawr » 08 lis 2016, 14:08

Myślę, że działania musisz skupić wokół szerokich fraz. Ostatnio jak szukałam konkretnych produktów malarskich wpadłam na sklep Indygo24, dzięki czemu od razu zakupiłam wybrane przeze mnie produkty. Myślę, że przy pozycjonowaniu szerokim zwiększysz szybko sprzedaż.

Buffet27

Post autor: Buffet27 » 09 lis 2016, 11:55

Myślę, że powinieneś skupić się na google adwords i porównywarkach cenowych. Pozycjonowanie może trwać długo i być ryzykowne. Myślę ,że handel w internecie jest obecnie dużo cięższy niż kiedyś.

Krystex

Post autor: Krystex » 07 gru 2016, 10:14

Zgadzam sie z Buffetem. Pozycjonowanie nie jest drogą formą marketingu w porównaniu do innych form, ale nie przynosi od razu efektów w postaci większych zysków ze sprzedaży, bo jest to czasochłonny proces. Z tego też powodu nie należy ograniczać się tylko do pozycjonowania. Ja odkąd przeczytałem informacje z tej strony http://feedink.com/pl/shopping-ads-laun ... es-search/ , które dotyczą zmian w reklamach Shopping Ads , zleciłem utworzenie pliku produktowego i zacząłem inwestować właśnie w te reklamy, które już teraz dają mi spore zyski, a minęły niecałe 2 miesiące od momentu, w którym założyłem pierwszą kampanie reklamową.

Forsaken

Post autor: Forsaken » 12 sty 2017, 12:09

Google Adwords nie zawsze działa skutecznie i jest całkiem kosztowne, więc decydując się na skorzystanie z takiego rozwiązania należy mieć dość konkretne oszczędności.

ODPOWIEDZ