Promocja sklepu interetowego

Promocja strony w internecie jako nieodzowny element umożliwiający zarabianie w programach partnerskich.
felikslipiec

Re: Promocja sklepu interetowego

Post autor: felikslipiec » 03 lis 2016, 12:40

Jeśli chodzi o promocję sklepu internetowego to moim zdaniem świetnym pomysłem jest pozycjonowanie. Ostatnio szukając wybranego produktu myśliwskiego często natrafiałem na sklep Faut i właśnie dzięki ich wysokiej pozycji w Google oraz oczywiście dobrym cenom zakupiłem tam towar. Także myślę, że pozycjonowanie to mus jeśli posiadasz sklep internetowy.

vicky195

Post autor: vicky195 » 19 sty 2017, 12:12

Sklep internetowy warto promować w mediach społecznościowych, dobre rezultaty daje też reklama w adwords. Nie można też zapomnieć o pozycjonowaniu. Warto też podpiąć sklep pod porównywarki cenowe. Jeśli dopiero przymierzacie się do otwarcia sklepu internetowego, to pomyślcie o postawieniu go na platformie e-commerce typu http://pasejo.pl - obecnie to bardzo popularna opcja, głównie ze względu na niemal zerowe koszty założenia sklepu i jego obsługi.

Forsaken

Post autor: Forsaken » 07 lut 2017, 13:21

Według mnie najskuteczniej wypadają akcje na portalach społecznościowych. Warto jest zrobić jakąś promocję (nawet na niej trochę stracić) i promować na facebooku itd. W ten sposób będzie można zapewnić stały napływ osób, które zainteresują się produktami z tego sklepu :)

yoshii4

Post autor: yoshii4 » 20 lut 2017, 15:23

Podobnie jak poprzednik sugeruję reklamę w mediach społecznościowych. Co do formy reklamy, to może być w formie grafiki lub materiału wideo, w tym drugim przypadku reklama powinna być ciekawa i oryginalna, dobrze by było, aby zajęła się tym agencja reklamowa mająca doświadczenie w produkcji filmowej - w Opolu zachęcam do sprawdzenia firmy http://www.besteyestudio.pl/filmy-promocyjne/

radiohead12

Post autor: radiohead12 » 24 maja 2017, 10:42

Całkowicie się zgadzam. Można powiedzieć, że trzeba działać na dwóch frontach. Niejako obecne czasy wymuszają takie działanie.

AnnaMarie711

Post autor: AnnaMarie711 » 30 lip 2017, 11:10

NIe ma co się ograniczac do miast przy pozycjonowaniu. Do tej formy reklamy wystarczy dobry pozycjoner i komputer z internetem nic wiecej :) Ja polecam zadzwonic do firmy http://acomputers.pl/ zajmujacej sie m.in pozycjonowaniem i innymi obszarami marketingu internetowego

sitte

Post autor: sitte » 01 sie 2017, 20:49

Jasne, że nie. Sklep internetowy powinien mieć globalny zasięg. Dlatego tak dużym powodzeniem cieszy się kampania produktowa z google. Można samodzielnie decydować o budżecie jaki przeznaczymy na ten cel, można zacząć od mniejszych kwot i wraz z postępem rozszerzać kampanię

Finansiera

Post autor: Finansiera » 02 sie 2017, 15:54

W sklepie internetowym warto raz na jakiś czas wykonać audyt usability , który ma na celu wdrożenie zmian oraz długoterminowe zwiększanie przychodów w sklepie poprzez zwiększenie zaufania do sklepu, zmniejszenie liczby porzuconych koszyków, optymalizację nawigacji i ścieżki zakupowej. Po wykonaniu takiego audytu warto przeprowadzić również kampanię seo.

Iwo

Post autor: Iwo » 02 paź 2017, 16:03

Dużymi sukcesami cieszy się sieć reklamowa google. Dzięki właściwym słowom kluczowym, trafi do odpowiednich klientów. Można wybrać miejsce wyświetlania reklam a także docelowych klientów. Masz pewność, że Twoja reklama będzie skierowana właściwie.

Krisiti90

Post autor: Krisiti90 » 05 gru 2017, 12:57

Obecnie bardzo fajnie sprawdzają się filmy promocyjne. Ludzie są coraz to bardziej wybredni wiec trzeba sie postarac aby zwrocic uwagę klilenta. Polecam postawienie wlasnie na takie filmy. Znajomej taki stworzyła agencja https://www.filmowa.pl i bardzo fajnie sie spisuje. Przyciaga uwagę wielu klientow nie tylko na facebooku a takze na ich stronie internetowej

ODPOWIEDZ