prywatne ubezpieczenia alternatywą dla NFZ

Informacje o ubezpieczeniach, opinie jakie najtańsze i najkorzystniejsze ubezpieczenie wybrać, porównanie produktów.
mika

prywatne ubezpieczenia alternatywą dla NFZ

Post autor: mika » 12 kwie 2013, 20:41

Myślę że dobrą alternatywą do NFZ stają się prywatne ubezpieczenia zdrowotne. Firmy moga zawierać odpowiedni pakiet zdrowotny dla swoich pracowników. Jednak kultura świadczonych usług medycznych jest dalece wyższa. Przykładowo na rezonans magnetyczny czeka się średnio pół roku i to głównie w większych miastach. Na prowincji trwa to około dwu lat. Wybierając pakiet medicover oferowany między innymi dla pracowników BRE Banku na http://www.medicover.pl/szpital/404,Rez ... tyczny.htm nie trzeba czekać tak długo na badanie, a w niektórych pakietach jest to badanie bezpłatne. Tylko po co w takim razie NFZ i obowiązkowe składki zdrowotne

bankowiec34

Re: prywatne ubezpieczenia alternatywą dla NFZ

Post autor: bankowiec34 » 05 cze 2013, 22:19

Zgadzam się, niestety aktualnie niewiele osób stać na dodatkowe ubezpieczenia i skazani są jedynie na NFZ, którego realia coraz bardziej mijają się z jego pierwotną misją.

szaman

Post autor: szaman » 27 lip 2013, 19:03

na NFZ nie ma co liczyć

Mimi

Post autor: Mimi » 13 mar 2017, 13:23

ubezpieczam się dobrowolnie w NFZ i ku temu skłoniła mnie ilość papierkowej roboty i bieganie z każdym świstkiem do ubezpieczyciela. w NFZ przynajmniej niewiele, ale mam. jak potrzebuję coś na cito, to płacę prywatnie. ale naczytałam się sporo o tych prywatnych ubezpieczeniach i opinie posiadaczy są bardzo kiepskie.

Wiesllaw332

Post autor: Wiesllaw332 » 28 wrz 2017, 19:32

Coraz więcej osób decyduje się na ubezpieczenie prywatne, wtedy leczenie jest dużo szybsze i dostępniejsze. Jak nie wiecie w jakiej firmie wybrać ubezpieczenie to tutaj http://zdrowiewfirmie.pl/ możecie sobie dokonać porównania. Często takie dodatkowe ubezpieczenie oferują pracodawcy.

ODPOWIEDZ