Ubezpieczenie rolne

Informacje o ubezpieczeniach, opinie jakie najtańsze i najkorzystniejsze ubezpieczenie wybrać, porównanie produktów.
Bozzon

Ubezpieczenie rolne

Post autor: Bozzon » 08 mar 2017, 11:08

Cześć wszystkim

Planuje kupić kilka hektarów ziemi i zacząć je uprawiać. Od dawna marzyło mi się kupienie domu z dala od cywilizacji, natrętnych sąsiadów i w końcu mi się to udało. Kupiłam dom przy lesie i w okół mam w zasadzie tylko las i pola. Sąsiad zaproponował mi kupienie jego ziemi, która leży zaraz przy mojej działce budowlanej i po kilku tygodniach zastanawiania się czy warto postanowiłam ją kupić. Zaczęłam rozglądać się na ubezpieczeniem rolnym i trafiłam tutaj https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-pr ... ne-goagro/ czyli na ofertę Gothaer. Może ktoś z Was miał wykupione to ubezpieczenie?

Finansiera

Re: Ubezpieczenie rolne

Post autor: Finansiera » 05 sie 2017, 19:00

Jeśli będziesz prowadzić role oraz chcesz kupić ciągnik to równie ważne jest ubezpieczenie oc ciągnika siodłowego . Takie ubezpieczenie jest na wypadek uszkodzenia, całkowitego zniszczenia lub kradzieży . Co fajne w fullpolisie można wziąć je z leasingu.

ODPOWIEDZ