Jak uzyskać odszkodowanie?

Informacje o ubezpieczeniach, opinie jakie najtańsze i najkorzystniejsze ubezpieczenie wybrać, porównanie produktów.
vicky195

Jak uzyskać odszkodowanie?

Post autor: vicky195 » 21 gru 2016, 11:53

Jak uzyskać odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej, która nie chce go wypłacić lub znacząco je zaniża? Macie jakieś porady?

ulryk194

Re: Jak uzyskać odszkodowanie?

Post autor: ulryk194 » 21 gru 2016, 13:51

Możesz spróbować uzyskać odszkodowanie samodzielnie - w internecie znajdziesz wiele porad na ten temat - ale uważam, że szanse są raczej niewielkie - firmy ubezpieczeniowe celowo zaniżają odszkodowania, czy odmawiają ich wypłaty, także w większości przypadków bez pomocy prawnika się nie obejdzie. Na rynku jest też sporo firm, które specjalizują się w odzyskiwaniu odszkodowań - warto się z jakąś skontaktować. W razie gdyby ktoś poszukiwał takiej pomocy w woj. opolskim, czy podkarpackim, to działają tam http://pomocni.org.pl - pomagają w dochodzeniu odszkodowań nie tylko od ubezpieczalni, ale i innych firm, czy instytucji.

martadoro
Kontaktowanie:

Post autor: martadoro » 23 lut 2017, 15:41

Dziękuję za pomoc !

sitte

Post autor: sitte » 08 wrz 2017, 09:30

Podczas wyboru ubezpieczenia firmy najlepiej zwracać uwagę na towarzystwo ubezpieczeniowe, które się wybiera - jakie ma opinie i czy nie ma problemów z wypłacaniem odszkodowań.

Forsaken

Post autor: Forsaken » 06 gru 2017, 09:56

Z pomocy kogoś, kto zna się na rzeczy na pewno warto skorzystać. Samemu niewiele da się zrobić, szczególnie że nie lada wyzwaniem jest zrozumienie niektórych przepisów związanych z ubezpieczeniami różnego typu. Ja będąc w podobnej sytuacji korzystałem jedynie ze wsparcia firmy, a w sumie raczej stowarzyszenia Wokanda i dobrze trafiłem, bo zagwarantowali mi pomoc w niemal każdym zakresie. Mimo że są z Katowic, to zajmują się sprawami z całej Polski, a nawet i Europy oraz krajów mieszczących się poza nią. Pomogli wielu osobom i cieszą się dobrą opinią, więc jak dla mnie to dość dobry kierunek, jeśli potrzebuje ktoś fachowego wsparcia w trudnej sytuacji. ;)

m.andrysiak@o2.pl

Post autor: m.andrysiak@o2.pl » 25 maja 2018, 12:57

Cześć, moim zdaniem powieneś skontaktować się z kancelarią w celu oddania im sprawy. Możesz skontaktować się prawnikiem z wrocławia - Czapczyńskim który specjalizuje się w ubezpieczeniach i będzie w stanie najszybciej odzyskać Twoje zaległe pieniądze.
Obrazek

takecare
Kontaktowanie:

Post autor: takecare » 29 maja 2018, 11:58

możesz także sprzedać zaniżoną część odszkodowania, to najprostszy i najszybszy sposób

sitte

Post autor: sitte » 21 cze 2018, 22:17

no dokładnie. o tym najlepiej porozmawiać z fachowcami z Economist, łap telefon do nich 882 000 883 . ja od nich dostałam pełną kwotę odszkodowania z OC sprawcy po wypadku nie z mojej winy

ODPOWIEDZ