Tanie ubezpieczenia + możliwość wsparcia organizacji dobroczynnych

Informacje o ubezpieczeniach, opinie jakie najtańsze i najkorzystniejsze ubezpieczenie wybrać, porównanie produktów.
fair
Posty: 16
Rejestracja: 09 mar 2016, 15:51

Tanie ubezpieczenia + możliwość wsparcia organizacji dobroczynnych

Post autor: fair » 09 mar 2016, 16:06

Chciałbym Wam przedstawić projekt organizowany przez portal http://www.ideafairplay.pl/ mający na celu połączenie wyszukiwania dobrych ubezpieczeń z pomaganiem organizacją charytatywnym, społecznym.

Wystarczy złożyć zapytanie o rodzaj ubezpieczenia: np. ubezpieczenie OC, domu, życia. Następnie zostaną nam przedstawione najlepsze oferty pod kątem naszych wymagań.

Jeśli zdecydujemy się na któreś z nich to będziemy mogli wybrać następnie, jedną z organizacji na której konto pójdzie część zysku firmy z podpisanej umowy.

Także mamy dobry tani produkt ubezpieczeniowy, a co więcej satysfakcję z pomagania innym.

ideafairplay.pl

Bozzon
Posty: 61
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:49

Re: Tanie ubezpieczenia + możliwość wsparcia organizacji dobroczynnych

Post autor: Bozzon » 07 sie 2017, 12:11

Super inicjatywa. Los chciał żebym trafiła na to forum, bo właśnie za miesiąc kończy mi się moja polisa. Korzystając z wyszukiwarki najlepszą ofertę znalazłam na stronie http://www.mtu24.pl/ubezpieczenie-oc-komunikacyjne/ Teraz tylko poczekam, aż mój mąż wróci z pracy, bo samochód jest zarejestrowany na niego i kupimy wspólnie nową polisę. Cieszę się, że znalazłam ten portal, bo nowe ubezpieczenie okazało się sporo tańsze, ale przy okazji dodatkowo mogę zrobić dobry uczynek i wesprzeć jakąś organizację.

ODPOWIEDZ