ubezpieczenie pojazdu, a zniżki w AC

Informacje o ubezpieczeniach, opinie jakie najtańsze i najkorzystniejsze ubezpieczenie wybrać, porównanie produktów.
Tomek1221
Kontaktowanie:

Re: ubezpieczenie pojazdu, a zniżki w AC

Post autor: Tomek1221 » 29 wrz 2016, 09:01

Helgus pisze:Najlepiej udać się do biura ubezpieczeń i tam przedstawiciel pokaże Ci dużo ofert z których pomoże wybrać najlepszą.
Oczywiście, że najlepiej wytłumaczą w biurze, ale już teraz możesz poczytać w internecie jakie biuro ma najkorzystniejsze warunki.

Arek3224

Post autor: Arek3224 » 30 wrz 2016, 10:51

Noo tak, po co chodzić do wszystkich firm i szukać najlepszej oferty jak można poczytać w internecie i zapoznać się gdzie najlepsza oferta widnieje.

Darek3322

Post autor: Darek3322 » 05 paź 2016, 11:08

Dokładnie, w biurze wszystko przedstawią ale trzeba wiedzieć do jakiego biura się udać.
Dlatego internet w ruch i sprawdźmy co proponuje jaka firma.

draela

Post autor: draela » 24 paź 2016, 03:24

Nie wiem ile czasu musiałabym poświęcić na chodzenie do każdego biura firmy ubezpieczeniowej, której ofertę chciałabym poznać. Owszem czasem zdarza mi się zajść do takiego biura, ale tylko po wcześniejszym sprawdzeniu ich oferty. Nie tak dawno szukałam ubezpieczenia i przez ten wzrost wysokości składek bardzo ciężko było mi znaleźć sensowną ofertę. Szczerze mówiąc po kilku godzinach szukaniach byłam zrezygnowana i myślałam, że nie uda mi się znaleźć ubezpieczenia do tysiąca złotych, ale znalazłam je w mtu24. Koszty składek obliczałam. Jest to bardzo wygodny kalkulator. Nie dość, że mam ubezpieczenie w niskiej cenie to jeszcze samo mtu24 ma gwiazdę jakości obsługi, opiekuje się poszkodowanymi, szybko likwiduje szkody i mogę czuć się bezpiecznie.

Krystex

Post autor: Krystex » 31 paź 2016, 23:34

Ja też nie ufam w pełni tym porównywarkom i zawsze sprawdzam warunki na stronie ubezpieczyciela. Wiem, że wciąż nie wszyscy kierowcy mają wykupione AC, a to, moim zdaniem duży błąd. Ceny większości ubezpieczeń nie należą do najniższych, ale jak się dobrze poszuka, to można znaleźć naprawdę korzystną ofertę, to znaczy - pełną ochronę w dobrej cenie. Tu możecie zobaczyć, co u takiego ubezpieczyciela jak Gothaer wchodzi w skład formuły https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-pr ... autocasco/ . Na wiele zdarzeń takich jak kradzież, włamanie, drzewo na masce czy zalanie nie mamy wpływu. Lipcowe opady w Trójmieście sprawiły wielu nieubezpieczonym kierowcom kłopot, ponieważ mnóstwo aut na parkingach czy w garażach zostało zalanych. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, które zdarzenie losowe akurat nas dosięgnie, warto więc wykupić pełny pakiet ochrony, co z perspektywy czasu pozwoli nam oszczędzić sporo nerwów i pieniędzy. Polecam sprawdzić ich ofertę.

Buffet27

Post autor: Buffet27 » 14 lis 2016, 11:16

Słyszałem, że od przyszłego roku składki OC mocno pójdą w górę. Cóż, trzeba będzie więcej pieniędzy zainwestować w samochód :evil:

felikslipiec

Post autor: felikslipiec » 09 gru 2016, 13:46

Jeśli chodzi o kwestie związane z ubezpieczeniem to wszystkie sprawy zostawiłem agencji ubezpieczeniowej AllRisks z którą ustaliłem rewelacyjne warunki współpracy, zdecydowanie na plus :)

altis
Kontaktowanie:

Post autor: altis » 07 mar 2017, 11:32

Mam uwagę do AC, nie zawsze najtańsze jest najkorzystniejsze.

ODPOWIEDZ