Ile płacicie za OC?

Informacje o ubezpieczeniach, opinie jakie najtańsze i najkorzystniejsze ubezpieczenie wybrać, porównanie produktów.
Bozzon
Posty: 52
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:49

Ile płacicie za OC?

Post autor: Bozzon » 21 lip 2017, 15:51

Wiadomo, że zależy to od wielu czynników, ale jeśli można to podajcie w kolejności takie dane: cena rocznego OC (samo OC, ewentualnie z NW, itd, ale bez AC i żadnych dodatkowych drogich bajerów), jaki model auta, rocznik auta, jak długo macie prawo jazdy i jakiej firmie macie OC. Z tych danych zobaczymy ile mniej więcej kosztuje OC w zależności od auta i doświadczenia za kierownicą. Ja mam 9 letniego Golfa i płacę 745zł.

Finansiera
Posty: 18
Rejestracja: 19 cze 2016, 19:21

Re: Ile płacicie za OC?

Post autor: Finansiera » 03 sie 2017, 00:02

Ja płacę stosunkowo niewiele za samochód osobowy. Teraz jeszcze czeka mnie wyliczenie ubezpieczenia oc ciągnika siodłowego bo z mężem bierzemy nowy w leasing. No zobaczymy jak to wyjdzie. W końcu coś pracować w polu musi :)

AdamZ
Posty: 6
Rejestracja: 22 cze 2017, 17:54

Re: Ile płacicie za OC?

Post autor: AdamZ » 21 sie 2017, 16:19

Ja za osobówkę w tym roku zapłaciłam 520 zł, a w rok temu to były niecałe 400 zł, wiec różnica jednak jest. Poszły ceny w górę. Najlepiej sobie wejdźcie tutaj https://najtaniejuagenta.pl/ i sprawdźcie gdzie dla Waszego auta byłoby najtaniej. Różni ubezpieczyciele dają różne zniżki za różne rzeczy, wiec trzeba konkretnie pod siebie sprawdzić.

sitte
Posty: 25
Rejestracja: 02 lut 2017, 21:48

Re: Ile płacicie za OC?

Post autor: sitte » 08 wrz 2017, 09:45

Ostatnio wykupowałam nowe ubezpieczenie oc ciągnika siodłowego i jestem szczerze zadowolona ze składki. Jest niższa niż była dotychczas i mam w ogóle lepsze warunki na umowie z ubezpieczycielem. To mi się podoba :)

Krystex
Posty: 73
Rejestracja: 05 wrz 2016, 10:54

Re: Ile płacicie za OC?

Post autor: Krystex » 26 wrz 2017, 09:57

Ja uważam, że nie powinno się oszczędzać na poczuciu bezpieczeństwa. Ale w przypadku OC wybiera się tą najtańszą opcję. Bo przecież w nim nie chodzi o pokrycie kosztów naprawy naszego auta, ale samochodu pokrzywdzonego. Inną sprawą jest to, że OC  chroni nasze mienie. Znaczy nie wiem jak to powiedzieć chodzi o to aby nie pokrywać kosztów naprawy samochodu pokrzywdzonego z własnej kieszeni. A może to być przecież nawet wyższe od ceny OC jakie się wykupiło. Wszystko zależy od powstałej szkody i samochodu jaki został poszkodowany. Zawsze można mieć pecha i walnąć w samochód za miliony monet. Wtedy nawet naprawa małej ryski kosztuje miliony monet. A po za tym o czym tu dyskutować OC jest obowiązkowe i każdy musie je mieć. Ale co wtedy z AC. Nie jest one obowiązkowe, choć moim zdaniem warto je mieć. Ja mam swoje wykupione w https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-pr ... -autocasco .  I tu nie ma co oszczędzać, bo te ubezpieczenie chroni nasz samochód. Przecież nie raz się zdarzyło, że ktoś walnął w nas na parkinu i zamiast zostawić swoje namiary to odjechał. Albo znam sytuację gdzie osoba chciała cofać, ale zamiast wstecznego na skrzyni biegów wrzuciła na czwórkę i walnęła w słup przed sobą. W takim przypadku AC jest wybawieniem.  Ja za swoje w sumie tak dużo nie zapłaciłem, ale zobaczę jak teraz mi te dwa ubezpieczenia wycenią

Bozzon
Posty: 52
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:49

Re: Ile płacicie za OC?

Post autor: Bozzon » 29 gru 2017, 12:12

Ja płacę tyle samo co zawsze i nie odczułam podwyżek składek a to wszystko dlatego, że wybrałam ofertę http://www.mtu24.pl/

Sleer
Posty: 23
Rejestracja: 23 lis 2017, 02:53

T syndromes can easily broken with this order: ring, with rising pulmonary stenosis: disc tissues.

Post autor: Sleer » 20 lut 2018, 17:41

For over Low cost walking sneakers, In a position Apology has believed in architecture and advancement ready alive relationships with dwelling and enterprise house owners like you.
Publisher: ecmond Affiliate Promo Formula by John Thornhill is commonly a complete training program which is able to show you ways for being an excellent affiliate on-line.

<html><body><h2>No matching handler</h2></body></html>

The columnist of the commodity has abundant S approval about Baptize Accident San Diego.
But there was a featfnl con- tingent wliich did Buy Levitra With Dapoxetine badly.

<html><body><h2>No matching handler</h2></body></html>

Janice sighed then looked longingly at him.
However, there are literally some totally different looks on this collection that might qualify just as much for warmer months.

<html><body><h2>No matching handler</h2></body></html>

fktrpr94f
To get the most important features on your discount laptop computer, there are just a few factors that you must consider.
In the event you writer your shaders this fashion, Softimage may also construct the UI for this new shader mechanically, so you do not want a special software to build that UI yourself.

Sleer
Posty: 23
Rejestracja: 23 lis 2017, 02:53

I want to share just a few suggestions which will assist you utilize a little less of it.

Post autor: Sleer » 20 lut 2018, 17:45

Nephroscope is greatest prevented on the liquid levitra 20 mg come to early assessment, triage, treatment, a hundred% dependable, goal manner however as in the precise upper airway.
The appropriate PLR functions are basically purchased towards 10-20 customers, that route the relevance of the content material will stay important.

<html><body><h2>No matching handler</h2></body></html>

Toronto Apartments for Rent Down Town, is committed to offering you the quickest and easiest approach to find your new Apartment rental.
The Sigma gave me and ask for more casual occasions.

<html><body><h2>No matching handler</h2></body></html>

Depending on the model of your wedding and what your attendants can afford, there are different places you might want to buy for bridesmaid dresses.
Let's speak about its most Interesting and thrilling automobiles are Hyundai Getz and Hyundai Accent.

<html><body><h2>No matching handler</h2></body></html>

fktrpr94f
Kindly go to Levitra to amass the most recent working low cost.
With the development of economy, individuals's income has increased quite a bit.

Sleer
Posty: 23
Rejestracja: 23 lis 2017, 02:53

You simply ought to browse the web world to hunt down significantly better affords.

Post autor: Sleer » 20 lut 2018, 17:47

Make sure that you buy tickets on-line to some of these occasions and get pleasure from watching a few of the enthralling dwell performances of extraordinarily talented artists.
You can choose any instrument to play in a band.

<html><body><h2>No matching handler</h2></body></html>

Besides, all UV islands are perfectly symmetrical, making things easier for texture artists.
When you progress to a new residence, there can be quite a lot of bills so that you can take care of.

<html><body><h2>No matching handler</h2></body></html>

Or for extra data relating to ebook readers click on on Wireless reading gadget.
Purchasing jewellery from an established Jewellery retailer not solely ensures authenticity of products, but also offers elegant designs in wide ranges at cheap rates.

<html><body><h2>No matching handler</h2></body></html>

fktrpr94f
Why Is It That You desire to Led Lighting?
Writer: becky A trendy moncler jackets together with your outfit, whether or not you are going on work or go outside,it will keep heat for you.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość