Problem z wypłatą odszkodowania

Informacje o ubezpieczeniach, opinie jakie najtańsze i najkorzystniejsze ubezpieczenie wybrać, porównanie produktów.
yoshii4
Posty: 46
Rejestracja: 28 sty 2017, 14:34

Re: Problem z wypłatą odszkodowania

Post autor: yoshii4 » 11 mar 2017, 13:05

Niestety firmy ubezpieczeniowe coraz częściej odmawiają wypłaty odszkodowania, albo też znacznie je zaniżają. Moim zdaniem w takich sytuacjach nie pozostaje nic innego, jak udanie się do prawnika, czy też firmy odzyskującej odszkodowania - są bardzo skuteczne. Pomoc w dochodzeniu odszkodowań (komunikacyjnych, majątkowych i innych) w woj. opolskim i dolnośląskim oferują m.in. tutaj http://www.pomocni.org.pl/index.php/ofe ... zkodowania - mają w tym doświadczenie.

Dombas
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:30

Re: Problem z wypłatą odszkodowania

Post autor: Dombas » 31 mar 2017, 17:33

A dlaczego odmawiają? Bo jeśli wypłacą to oni tracą, a oni zyskują na tym, że żerują na nieświadomości klientów. Ze mną było podobnie kiedyś zgodziłem się na bardzo niskie odszkodowanie (800zł) ale dowiedziałem, się, że są chyba 3 lata, żeby to zakwestionować i faktycznie zleciłem to firmie Solace - http://www.solace.pl/ żeby poprowadziła sprawę bo nie do końca wiedziałem jak się za to zabrać, finalnie udało się wywalczyć blisko 6000 zł (dla mnie) różnicę chyba widać? A praktycznie każde odszkodowanie jest tak zaniżone.

Forsaken
Posty: 24
Rejestracja: 12 sty 2017, 11:49

Re: Problem z wypłatą odszkodowania

Post autor: Forsaken » 31 lip 2017, 13:43

Widzę, że sporo osób miało tak poważne problemy. Sam nie do końca wiedziałem jak poradzić sobie, gdy ubezpieczyciel robił problemy. Też korzystałem z pomocy kancelarii (w moim przypadku była to kancelaria http://kancelariaea.pl/uslugi/) i całe szczęście, że udało się wszystko bezproblemowo i nawet całkiem sprawnie załatwić. Mam nadzieję, że już nie będę miał takich problemów.

tomasz30
Posty: 24
Rejestracja: 13 cze 2017, 09:43

Re: Problem z wypłatą odszkodowania

Post autor: tomasz30 » 11 sie 2017, 15:14

Problemy z wypłatą odszkodowania to obecnie norma. Czasami wystarczy się odwołać, ale rzadko kiedy przynosi to jakiś rezultat. Jedynie, co pozostaje, to zgłosić się po pomoc do prawnika. Dość skuteczne są też firmy odzyskujące odszkodowania - dobre opinie słyszałem o Pomocni.org.pl, tu http://pomocni.org.pl/index.php/oferta/odszkodowania można ich sprawdzić, odzyskują m.in. odszkodowania majątkowe, czy powypadkowe.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość