Ubezpieczenie kredytu

Informacje o ubezpieczeniach, opinie jakie najtańsze i najkorzystniejsze ubezpieczenie wybrać, porównanie produktów.
janetszanel19

Ubezpieczenie kredytu

Post autor: janetszanel19 » 26 sie 2013, 17:14

Czy orientujecie się, który bank nie wymaga ubezpieczenia w przypadku kredytu? Chodzi mi o kredyt konsolidacyjny.

Majki

Re: Ubezpieczenie kredytu

Post autor: Majki » 29 paź 2013, 20:29

Jak ja szukałem to w tych co pytałem zawsze chcieli.

monetto

Post autor: monetto » 27 sty 2014, 21:38

Większość banków nie wymaga ubezpieczenia kredytu. Co najwyżej mamy ubezpieczenie nieruchomości albo coś w tym stylu.

bonasforza13

Post autor: bonasforza13 » 03 lut 2014, 16:21

I chwała Bogu, bo i tak te kredyty są tanie.

felikslipiec

Post autor: felikslipiec » 31 paź 2016, 12:40

Polecam przeczytać ten artykuł: http://industry24.pl/ubezpieczenie-nale ... andlowych/
Opisuje proces ubezpieczenia należności handlowych, myślę, że może się Wam przydać :)

Bozzon

Post autor: Bozzon » 27 lut 2017, 10:02

Warto pamiętać, że kupując ubezpieczenie mieszkania, nie należy kierować się tylko ceną, gdyż diabeł tkwi w szczegółach. Te najtańsze ubezpieczenia mają wiele wyłączeń, czyli sytuacji, w których ubezpieczenie nie działa. Nie warto również oszczędzać, ubezpieczając tylko wybrane przedmioty. Kupno mieszkania czy domu to spory wydatek, dlatego nie może dziwić zachowawcze podejście naszych rodaków do kwestii ubezpieczenia – większość z nas uznaje je za zbyteczne. W przypadku zakupu mieszkania na kredyt, zwyczajowo ograniczamy się jedynie do tych polis, które w tego typu transakcjach wymusza na nas bank. Mowa tu o ochronie „murów”, czyli ubezpieczeniu nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych oraz ubezpieczeniu na życie. Dla niektórych banków ważne jest też ubezpieczenie życia kredytobiorcy, dlatego część z nich wymaga od swoich klientów także tej formy zabezpieczenia kredytu. Co ważne, dobrze wyliczone i skonstruowane ubezpieczenie na życie to przede wszystkim dobra ochrona naszej własnej rodziny. W ubezpieczeniu https://www.gothaer.pl/ każdy pakiet można dopasować do indywidualnych potrzeb korzystając z opcji dodatkowych.

radiohead12

Post autor: radiohead12 » 24 maja 2017, 10:53

bonasforza13 pisze:
03 lut 2014, 16:21
I chwała Bogu, bo i tak te kredyty są tanie.
Są tanie? Powiem szczerze, że moje zdanie jest inne. Tak w ogóle podaj jakiś dowód. Nie ma co ukrywać, że dowody są najważniejsze.

ODPOWIEDZ